D. Motiejūnas ir „Monaco“ reguliarųjį Eurolygos sezoną užbaigė su pergale Sužinojo atkrintamųjų varžybų varžovus

Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (15/13) ekipa į Eurolygos atkrintamąsias varžybas žengia pergalingomis nuotaikomis.

D.Motiejūnas.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Apr 8, 2022, 9:56 PM, atnaujinta Apr 9, 2022, 12:05 AM

Penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse „Monaco“ savo žiūrovų akivaizdoje 91:74 (26:22, 23:25, 19:17, 23:20) pranoko Berlyno ALBA (12/16) krepšininkus.

Abejoms ekipoms tai buvo paskutiniosios šio sezono Eurolygos rungtynės.

Pergalę iškovojusi „Monaco“ sezoną užbaigė septintoje vietoje ir atkrintamosiose varžybose susigrums su Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkais.

D.Motiejūnas pergalingai pasibaigusiose rungtynėse per 22 minutes įmetė 18 taškų (8/10 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkai rungtynių kontrolę galutinai perėmė antrajame kėlinyje – įsismaginusi „Monaco“ padidino savo pranašumą iki dviženklio ir pirmaujančios komandos vaidmenyje išliko iki pat akistatos pabaigos.

Eurolygos atkrintamųjų varžybų dėlionė bus sudėliota po Stambulo „Fenerbahce“ ir Tel Avivo „Maccabi“ ekipų dvikovos.

„Monaco“: Dwayne'as Baconas 19, Donatas Motiejūnas 18, Alpha Diallo 13 ,Donta Hallas 8.

ALBA: Christas Koumadje 15, Yovelis Zoosmanas 11, Maodo Lo 10.