Po rungtynių Stambule paaiškėjo galutinė „Žalgirio“ pozicija Eurolygos turnyrinėje lentelėje

Kauno „Žalgiris“ (8/20) šiame Eurolygos sezone liko paskutinėje, 15-oje, turnyrinės lentelės vietoje.

Kauniečiai šiame Eurolygos sezone liko paskutiniai.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2022-04-08 19:57, atnaujinta 2022-04-08 22:51

Kauniečius į šią poziciją įstūmė Atėnų „Panathinaikos“ (9/19) krepšininkai, kurie penktadienį Stambule vykusioje dvikovoje 62:59 (22:20, 16:12, 6:17, 18:10) pranoko „Fenerbahce“ (10/17) ekipą.

Šias rungtynes „Fenerbahce“ žaidė ne sau įprastuose namuose – šiuo metu „Ulker“ sporto ir pramogų arenoje vyksta FIBA moterų Eurolygos finalinio ketverto varžybos.

Dėl šios priežasties „Fenerbahce“ rungtynes su „Panathinaikos“ žaidė Sinano Erdemo arenoje, kuri formaliai yra „Anadolu Efes“ komandos namai.

Kiek slogiai rungtynes pradėję aikštės šeimininkai bandė atsigriebti antroje rungtynių pusėje. Pirmuosius du kėlinius reikalus kontroliavę svečiai iš Graikijos buvo priekyje 38:32.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos gynybą suaktyvinę Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai smaugė priešininkus ir išsiveržė į priekį ir padidino pranašumą iki 8 taškų – 56:48.

Akistatai artėjant pabaigos link „Panathinaikos“ priminė apie save. Graikai ne tik pasivijo varžovus, bet ir likus 0,5 sek. Darylas Maconas smeigė tolimą metimą ir išvedė svečius į priekį – 62:59.

„Fenerbahce“ nebeišsigelbėjo ir areną paliko nuleistomis galvomis.

Turkijos klubas reguliarųjį sezoną užbaigs balandžio 13-ąją, kai išvykoje susigrums su Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkais.

Tuo metu „Panathinaikos“ jau baigė savo sezoną Eurolygoje, kuriame ji liko 13-oje, turnyrinės lentelės vietoje.

Penktadienį iškovota Atėnų klubo pergalė lėmė, kad Kauno „Žalgiris“ šiame Eurolygos sezone liko paskutinis. Priešpaskutinę vietą Eurolygoje iškovojo Vilerbano ASVEL.

„Fenerbahce“: Janas Vesely 20, Pierria Henry 16, Dyshawnas Pierre'as 9, Achille Polonara 6.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 21, Georgios Papagiannis 14, Darylas Maconas 12.