J. Valančiūno sugrįžimas paženklintas triuškinančia „Pelicans“ pergale

NBA lygoje Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (36/44) savo žiūrovų akivaizdoje 127:94 (33:28, 32:24, 36:24, 26:18) sutriuškino „Portland Trail Blazers“ (27/53).

J. Valančiūno sugrįžimas paženklintas triuškinančia „Pelicans“ pergale<br> AP/Scanpix nuotr.

Apr 8, 2022, 7:31 AM

Po pirmojo kėlinio 5 taškų turėtą „Pelicans“ persvara per nepilnas dvi antro ketvirčio minutes išaugo iki 12. Trey'us Murphy kėlinį pradėjo tritaškiu, o vėliau du dėjimus atliko buvęs „Blazers“ puolėjas Larry Nance’as.

Įgautą pranašumą šeimininkai sėkmingai laikė viso kėlinio metu ir į pertrauką žengė pirmaudami 13 taškų skirtumu – 65:52.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir sėkmingomis atakomis šeimininkai ir toliau didino atotrūkį, o po keturių žaidimo minučių persvara peržengė 20 taškų ribą – 79:58.

Apsukų nemažinę „Pelicans“ krepšininkai sėkmingai užbaigė ir trečiąjį kėlinį, o pratęsė savo sėkmingas atkarpas ir lemiame ketvirtyje šventė pergalę 33 taškų skirtumu.

Ant parketo po vienų rungtynių pertraukos grįžo JV. Lietuvis per 22 minutes pelnė 14 taškų (5/11 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Naujojo Orleano klubas po 80 rungtynių turi 36 pergales ir vakarų konferencijoje yra užsitikrinę 9-ąją vietą.

„Trail Blazers“ pergalę šventė 27 kartus ir rikiuojasi 13-oje pozicijoje vakaruose.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 23, Guillermo Hernangomezas 17, Jonas Valančiūnas 14, Larry Nance'as ir Trey Murphy po 12, Jaxsonas Hayesas 11, Herbertas Jonesas 9.

„Blazers“: Drew Eubanksas 20, C.J. Elleby 17, Reggie Perry 15, Didi Louzada 11, Benas McLemore'as 9.