Dramatiškame „El Clasico“ – išvaryti du krepšininkai ir „Barcelona“ pergalė po pratęsimo

Ispanijos krepšinio čempionate sekmadienio vakarą įvykusiose „El Clasico“ rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (22/5) savo aikštėje po pratęsimo 108:97 (27:23, 24:23, 20:19, 18:24; 19:8) įveikė amžiną varžovę Madrido „Real“ (19/8) ekipą.

Rokas Jokubaitis.<br> Barca Basket nuotr.

Apr 10, 2022, 10:22 PM, atnaujinta Apr 11, 2022, 7:18 AM

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai padidino persvarą prieš varžovus turnyro lentelėje iki trijų pergalių.

„Barcelona“ gynėjas Rokas Jokubaitis aikštėje praleido 13 min. ir per jas pelnė 5 taškus (0/1 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau padarė 4 klaidas.

Mačas buvo paženklintas ir kivirču, kai ketvirtajame kėlinyje susikibo „Barcelona“ lyderis Nikola Mirotičius ir „Real“ žaidėjas Alberto Abalde.

Abu buvo išvaryti iš aikštės, o paskui toliau aiškinosi santykius, todėl mačas buvo trumpam sustabdytas.

„Barcelona“ lyderis buvo argentinietis Nicolas Laprovittola, kuris per 32 min. pelnė 20 taškų (4/5 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 3/4 baudų).

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 20 (3/8 tritaškių), Rolandas Šmitas 18 (6/9 dvitaškių), Dante Exumas (7 atk. kam.) ir Nigelas Hayesas-Davisas po 16, Nikola Mirotičius 14, Sertačas Šanli 10.

„Real“: Gabrielis Deckas 17, Vincentas Poirier ir Walteris Tavaresas po 14, Guerschonas Yabusele 13.