„Real“ košmaru tapęs Š. Jasikevičius ir pyko, ir juokavo: džiaugėsi, kad buvęs žalgirietis neturi merginos

Sekmadienį vykusiose Ispanijos krepšinio milžinų rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (22/5) ekipa savo žiūrovų akivaizdoje po itin dramatiškos ir pratęsimo pareikalavusios kovos 108:97 (27:23, 24:23, 20:19, 18:24; 19:8) pranoko Madrido „Real“ (19/8) krepšininkus.

Š.Jasikevičius kartu su savo auklėtiniais jau penktą kartą šiame sezone įveikė principinį varžovą iš Madrido. <br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Apr 11, 2022, 11:26 AM

Tai buvo jau penktoji Katalonijos klubo pergalė šiame sezone prieš savo amžinąjį varžovą.

Principiniame mūšyje netrūko ir aistrų – po ketvirtojo kėlinio metu įvykusio apsistumdymo iš aikštės buvo išvaryti Nikola Mirotičius („Barcelona“) ir Alberto Abalde („Real“).

Kritiniu metu svečių spaudimą atlaikę Šaro auklėtiniai kontroliavo reikalus pratęsimo metu ir palaužė savo varžovus po rezultatyvios kovos.

Pasibaigus dvikovai Katalonijos ekipą treniruojantis 46-erių krepšinio specialistas iš Lietuvos stebėjosi rungtynių rezultatyvumu. Kaunietis tikėjosi kur kas mažiau abiejų komandų pelnytų taškų.

„Tai buvo Rolando Šmito ir Nigelo Hayeso vakaras, bet prie pergalės prisidėjo visi. Apskirtai nesitikėjau tokio tipo rungtynių, laukiau nerezultatyvios dvikovos, kuri primintų mūšį, vykusį taurės varžybose.

Atakavome labai gerai, dalinomės kamuoliu, atlikome prasiveržimus, įmetėme 13 tritaškių.

Sakoma, kad aš niekada nebūnu patenkintas, bet sunku būti patenkintu, kad varžovai įmeta tiek daug. Negalėjome jų sustabdyti vienas prieš vieną, būtent su tokiu planu jie ir atėjo į šias rungtynes. 97 taškai žaidžiant namuose yra per daug, net jei rungtynės trunka 45 minutes“, – po rungtynių samprotavo Š.Jasikeivičius.

„Barcelona“ strategas taip pat dar kartą atskirai pagyrė savo auklėtinį N.Hayesą, kuris pratęsimo metu įmetė vieną iš svarbiausių ir pabaigą nulėmusių tolimų metimų.

Po rungtynių Šaras juokavo, kad buvusio žalgiriečio darbo etikai įtakos turi ir jo asmeninis gyvenimas.

„Dvikovoje Mursijoje jis taip pat pasižymėjo pergalingu tolimu metimu. Turime palaikyti žmones, kurie kasdien sunkiai dirba, o Nigelas yra vienas iš tokių krepšininkų. Jis daugiau laiko praleidžia arenoje nei namuose, turbūt dėl to, nes neturi merginos“, – auklėtinį per dantį traukė lietuvis.

Apskritai Katalonijos klubo legionierius prie pergalės prisidėjo pelnydamas 16 taškų.

Po šio laimėjimo „Barcelona“ prieš savo principinį konkurentą atitrūko trijų pergalių pranašumu ir tapo sunkiai pavejama Ispanijos krepšinio pirmenybių turnyrinėje lentelėje.

Vis dėlto po eilinės pergalės prieš „Real“ Š.Jasikevičius nenorėjo skubėti švęsti ir šaltu protu žvelgė į ateitį.

„Komandą palaikę sirgaliai yra laimingi, bet mums svarbiausios yra jau kitos rungtynės. Artimiausia dvikova, artimiausias varžovas. Ši diena labai graži ir svarbi sirgaliams, bet tai jau taps praeitimi“, – kalbėjo lietuvis.