Įspūdingai rungtyniavęs T. Youngas atvedė „Hawks“ į atkrintamąsias

NBA lygoje buvo sužaistos lemiamos įkrintamųjų rungtynės dėl paskutinės vietos rytų konferencijos atkrintamosiose. Išvykoje rungtyniavę „Atlanta Hawks“ krepšininkai 107:101 (25:36, 26:25, 33:23, 23:17) sugebėjo palaužti „Cleveland Cavaliers“ ekipą.

T. Youngas atsisveikina su varžovų sirgaliais.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2022-04-16 07:40, atnaujinta 2022-04-16 08:29

Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes Evano Mobley dėjimas šeimininkų deficitą sumažino iki 3 taškų, tačiau jau po 12 sekundžių Trae Youngas šaltakraujiškai smeigė tritaškį ir sugrąžino „Hawks“ ekipai svarią persvarą – 100:94.

Visgi, po šio gynėjo tritaškio Atlantos ekipai kelioms minutėms pritylo, o „Cavaliers“ sėkmingai atsilikimą mažino. Jarrettas Allenas iš pradžių pataikė vieną baudos metimą, vėliau sekė Dariaus Garlando dvitaškis, o E.Mobley du baudos metimai likus žaisti pusantros minutės atsilikimą padarė minimalų – 99:100.

Visgi, tuomet vėl savo žodį tarė T.Youngas. Amerikietis pataikė dvitaškį, o Atlantos ekipai sėkmingai apsiginus T.Youngas išprovokavo varžovų pražangą ir realizavęs abu baudos metimus užtikrino svečių pergalę bei nusprendė pratęsti savo „blogiuko“ įvaizdį atsisveikindamas su varžovų sirgaliais pamuojajant ranka.

Nugalėtojus į priekį vedė įspūdingai rungtyniavęs Trae Youngas. Gynėjas per 40 minučių surinko 38 taškus (9/14 dvit., 4/11 trit., 8/9 baud.), 3 atkovotus ir 4 prarastus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus ir 1 blokuotą varžovų metimą.

„Hawks“ ketvirtfinalyje susitiks su rytų konferencijos lyderiais – „Miami Heat“ krepšininkais. Serijos pradžia – sekmadienį 20 val.

„Cavaliers“: Lauri Markkanenas 26 (8 atk. kam.), Dariusas Garlandas 21 (9 rez. perd., 5 kld.), Evanas Mobley 18 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Carisas LeVertas 16 (5 rez. perd.), Jarrettas Allenas 11.

„Hawks“: Trae Youngas 38 (9 rez. perd., 4 kld.), Bogdanas Bogdanovičius 19 (5 atk. kam.), Danilo Gallinari 14, Kevinas Huerteris 13, De'Andre Hunteris 10 (5 atk. kam.).