Italijoje E. Bendžiaus rezultatyvų pasirodymą užtemdė M. Echodo ekipos pergalė

Italijos krepšinio čempionate Eimanto Bendžiaus vedama Sasario „Dinamo“ (13/13) namuose 63:66 (14:16, 14:22, 18:12, 17:16) nusileido Martyno Echodo atstovaujamam Venecijos „Umana Reyer“ (15/12) klubui.

Italijoje E. Bendžiaus rezultatyvų pasirodymą užtemdė M. Echodo ekipos pergalė<br> dinamobasket.com nuotr.

Apr 16, 2022, 3:53 PM

E.Bendžius per 32 minutes surinko 19 taškų (3/5 dvit., 3/7 trit., 4/5 baud.), 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą ir 18 naudingumo balų.

M.Echodas ant parketo praleido tik 5 minutes, per kurias nesurinko nei vieno taško (0/1 dvit.) ir rungtynes baigė su -2 naudingumo balais.

E.Bendžiaus ekipa po 26 rungtynių turi 13 laimėjimų ir čempionate užima 7-ąją poziciją, Venecijos klubas sužaidė rungtynėmis daugiau ir turėdami 15 pergalių žengia 4-oje vietoje.

„Dinamo“: Eimantas Bendžius 19, Miro Bilanas 15, Davidas Loganas 12.

„Umana Reyer“: Julyanas Stone’as ir Mitchellas Wattas po 15, Stefano Tonutas 12, Bruno Cerella 10.