Nuostabiai gynyboje rungtyniavę ir varžovų lyderį sustabdę „Heat“ krepšininkai pergalingai pradėjo seriją prieš „Hawks“

„Miami Heat“ sėkmingai pradėjo NBA atkrintamąsias. Reguliaraus sezono rytų konferencijos nugalėtojai namuose 115:91 (23:17, 36:23, 27:20, 29:31) susitvarkė su „Atlanta Hawks“ krepšininkais.

„Heat“ krepšininkai pergalingai pradėjo seriją prieš „Hawks“<br> AGP/Scanpix nuotr.

Apr 17, 2022, 10:34 PM

Majamio ekipa po pirmojo ketvirčio pirmavo 23:17, tačiau antrąjį kėlinį šeimininkai sužaidė dar sėkmingiau ir į ilgąją pertrauką žengė pirmaudami 59:40.

Po pertraukos vaizdas nesikeitė ir per ateinančias 12 minučių „Heat“ ekipa į savo krepšį praleido tik 20 taškų, o į lemiamą kėlinį žengė turėdami 26 taškų persvarą (86:60).

Paskutiniajame kėlinyje „Heat“ pajuto, jog pergalė jau yra užtikrinta ir leido pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams. Nepaisant to šeimininkai šventė pergalę 24 taškų skirtumu.

Visiškai nepastebimas rungtynėse buvo Atlantos lyderis Trae Youngas. Gynėjas per 28 minutes surinko 8 taškus (1/5 dvit., 0/7 trit., 6/7 baud.), 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 6 klaidas.

Sekančios rungtynės vyks antradienį 2 val. 30 min. Lietuvos laiku. Atkrintamųjų serija žaidžiama iki 4 pergalių.

„Heat“: Duncanas Robinsonas 27, Jimmy Butleris 21 (6 atk.kam.), PJ Tuckeris 16 (5 atk.kam.), Kyle’as Lowry (9 rez.perd.).

„Hawks“: Danillo Gallinari 17 (5 atk.kam.), De’Andre Hunteris 14, Johnas Collinsas 10.