Eurolygos ketvirtfinalis Milane prasidėjo galingu titulą ginančio „Anadolu Efes“ kirčiu šeimininkams

Eurolygos ketvirtfinalio serijos iki 3 pergalių pirmosiose rungtynėse antradienį Milano „Olimpia“ namuose neatsilaikė prieš titulą ginančią Stambulo „Anadolu Efes“ ekipą 48:64 (16:11, 10:18, 8:17, 14:18).

Sh.Larkino vedama Stambulo ekipa šventė pergalę Milane.<br> Zuma/Scanpix nuotr.
 Milano klubas laimėjo abu reguliariojo sezono mačus.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 19, 2022, 7:55 PM, atnaujinta Apr 19, 2022, 10:50 PM

Antrasis mačas vėl vyks Milane ketvirtadienį.

Antradienį aikštėje dominavo gynyba: nė viename kėlinyje nė vienai komandai nepavyko surinkti 20 taškų.

Šeimininkai po geros pradžios pirmavo, bet dar iki pertraukos atsiliko ir nepajėgė išgelbėti rungtynių.

Ettore Messinos auklėtiniai sužaidė blogiausią sezono mačą, nors pradžia buvo sėkminga.

Tačiau per kitus tris kėlinius „Olimpia“ sukrapštė vos 32 taškus.

48 pelnyti taškai atkrintamųjų varžybų mače namuose – naujasis Eurolygos antirekordas.

„Olimpia“ pataikė 9 dvitaškius iš 27 (33 proc.) ir 8 iš 28 tritaškių (29 proc.).

Svečius į pergalę vedė Shane'as Larkinas ir Vasilijė Micičius, kurie pelnė po 16 taškų.

„Olimpia“: Nicolo Melli 10 (3/8 metimų), Benas Bentilas 9 (3/4 tritaškių), Troy Danielsas ir Shavonas Shieldsas po 8.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius ir Shane'as Larkinas po 16, Bryantas Dunstonas 9.

Reguliariajame sezone „Olimpia“ finišavo trečia, o „Anadolu Efes“ užėmė 6-ąją vietą.

Abejas rungtynes laimėjo Milano klubas – namuose 75:71, Stambule 83:77.

Milane komandos sužais dvejas rungtynes, o paskui serija kelsis į Turkiją.