„Monaco“ klubas, kuriame rungtyniauja ir Donatas Motiejūnas nesėkmingai pradėjo Eurolygos ketvirtfinalio seriją. Monegaskai išvykoje 54:71 (15:8, 11:25, 10:17, 18:21) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ ekipai.

D. Motiejūną sutramdę „Olympiakos“ krepšininkai pergalingai pradėjo Eurolygos atkrintamąsias<br> AFP/Scanpix nuotr.
D. Motiejūnas.<br>asmonaco.basketball nuotr.

Apr 20, 2022, 8:49 PM, atnaujinta Apr 21, 2022, 12:24 AM

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai. D.Motiejūno ekipa per pirmąjį ketvirtį į savo krepšį praleido vos 8 taškus ir po dešimties minučių turėjo 7 taškų persvarą.

Georgios Bartzoko auklėtiniai savo bėdas pataisė jau antrajame kėlinyje. Pirėjo klubui atsirišo „Taikos ir draugystės“ arenos tinkleliai ir per ketvirtį surinkę 25 taškus į ilgąją pertrauką žengė turėdami 7 taškų persvarą – 33:26.

Po pertraukos šeimininkai demonstravo dar pajėgesnę gynybą. „Olympiakos“ į savo krepšį praleido tik 10 taškų ir lemiamą ketvirtį pradėjo turėdami svarų 14 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai pradėjo sėkmingiau atakuoti, tačiau per kovinį atstumą priartėti nesugebėjo ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 54:71.

Reguliaraus sezono metu „Monaco“ buvo antra geriausiai puolanti komanda, per rungtynes vidutiniškai rinkdama po 82,5 taško.

D.Motiejūnas ant parketo praleido 16 minučių per kurias surinko 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit.), 4 atkovotus ir prarastus kamuolius ir rungtynes baigė su –1 naudingumo balu.

„Olympiakos“: Shaquielle’as McKissic ir Georgios Printezis po 12, Thomasas Walkupas 11, Kostas Sloukas ir Aleksandaras Vezenkovas po 10.

„Monaco“: Donta Hallas ir Mike’as Jamesas po 10, Paris Lee 9.

Pirėjo klubas reguliariame sezone laimėjo 19 rungtynių ir užėmė 2-ąją vietą.

„Monaco“ reguliarų sezoną užbaigė 7-oje pozicijoje su 15 pergalių.

Reguliariame sezone abi ekipos laimėjo dvikovas namuose. „Olympiakos“ namuose šventė pergalę rezultatu 86:65, o „Monaco“ savų žiūrovų akivaizdoje laimėjo 92:72.