J. Valančiūno dvigubo dviženklio fone – „Pelicans“ pergalė prieš NBA sezono lyderius Išlygino serijos rezultatą

„New Orleans Pelicans“ klubas su Jonu Valančiūnu trečiadienį NBA lygos atkrintamosiose iškovojo pergalę ir išlygino Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą 1-1.

J.Valančiūnas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 20, 2022, 7:31 AM, atnaujinta Apr 20, 2022, 7:56 AM

„Pelicans“ išvykoje sugebėjo palaužti geriausią šio sezono ekipą „Phoenix Suns“ – 125:114 (30:28, 26:33, 34:22, 35:31).

Įtemptose rungtynėse „Pelicans“ į priekį šovė lemiamo ketvirčio pabaigoje, kai likus trims minutėms susikrovė 8 taškų persvarą 118:110.

Likus minutei svečių pranašumas dar labiau išaugo, kai du baudos metimus realizavo žvėriškai sužaidęs Brandonas Ingramas.

Krepšininkas pelnė 37 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

J.Valančiūnas prie pergalės pridėjo 10 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Serijos rezultatas tapo lygus, tad dabar žaidimas persikels į „Pelicans“ tvirtovę.

„Suns“: Devinas Bookeris 31, Mikalas Bridgesas 19, Chrisas Paulas 17, Cameronas Johnsonas 11.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 37, C.J. McCollumas 23, Herbertas Jonesas 14, Larry Nance'as 13.

Kiti rezultatai:

„Miami Heat“ – „Atlanta Hawks“ 115:105 (26:25, 30:29, 31:22, 28:29), serijos rezultatas 2-0;

„Memphis Grizzlies“ – „Minnesota Timberwolves“ 124:96 (33:32, 27:17, 36:28, 28:19), serijos rezultatas 1-1.