Niuksas katalonams – „Bayern“ Barselonoje įveikė Šaro auklėtinius

Ketvirtadienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ Eurolygos ketvirtfinalyje namuose 75:90 (18:23, 17:25, 21:19, 19:23) neprilygo Miuncheno „Bayern“ krepšininkams.

Niuksas katalonams – „Bayern“ Barselonoje įveikė Šaro auklėtinius<br>„Barca Basket“ nuotr.

2022-04-21 20:52, atnaujinta 2022-04-21 23:16

Rungtynės prasidėjo lygia kova ir sužaidus 6 minutes „Barca“ pirmavo 16:14, tačiau tuomet Š.Jasikevičiaus auklėtiniai įkrito į duobę ir „Bayern“ ekipa kėlinį užbaigė spurtu 8:2.

Šaro pykčiai ir pastabos nepadėjo ir svečiai nuostabiai pradėjo antrąjį ketvirtį. Miuncheno klubas per nepilnas 3 minutes laimėjo atkarpą 12:2, kurioje pirmu smuiku grojo 10 taškų pelnęs Deshaunas Thomasas ir „Bayern“ klubas jau pirmavo 15 taškų skirtumu – 35:20.

Katalonams nesisekė greitai šalinti skirtumo, o tam nepadėjo ir ilgoji pertrauką. Neradę veiksmingų būdų priartėti „Barcos“ krepšininkai į lemiamą ketvirtį žengė su 11 taškų deficitu – 56:67.

Ketvirtajame kėlinyje „Barcelona“ nesugebėjo atrasti papildomų jėgų ir Miuncheno klubas rungtynes užbaigė su 15 taškų persvara.

Nugalėtojus į priekį vedė D.Thomasas. Puolėjas pelnė 25 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rokas Jokubaits šeimininkams per 8 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit.), 2 kartus suklydo ir surinko –3 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius ir Nicolasas Laprovittola po 16, Nickas Calathesas 13, Kyle’as Kuričius 9.

‘Bayern“: Deshaunas Thomasas 25, Andreas Obstas 15, Nickas Weiler-Babbas 12, Ognjenas Jaramzas 11, Augustine’as Rubitas 10.

Lietuviškoji „Barcelona“ pirmąją dvikovą laimėjo 77:67.

Ketvirtfinalio serija žaidžiama iki 3 laimėjimų.

Reguliariajame sezone katalonai iškovojo 21 pergalę ir užėmė 1-ąją vietą, o „Bayern“ su 14 laimėjimų liko 8-oje pozicijoje.