17 taškų persvarą iššvaistę „Nets“ krepšininkai patyrė antrą pralaimėjimą prieš „Celtics“

NBA atkrintamosiose antrą pergalę iškovojo „Boston Celtics“ ekipa. Lemiame kėlinyje įspūdingą gynybą pademonstravę „Celtics“ krepšininkai namuose 114:107 (24:33, 31:32, 30:25, 29:17) įveikė „Brooklyn Nets’ komandą.

Jaysonas Tatumas.<br>AP/Scanpix nuotr.

2022-04-21 04:59, atnaujinta 2022-04-21 05:25

Rungtynės prasidėjo „Nets“ spurtu 9:0, o visus taškus pelnė Bruce’as Brownas. Pradžioje susikurtą persvarą svečiai išlaikė ir toliau bei pirmą ketvirtį užbaigė pirmaudami 33:24.

Antrajame kėlinyje „Nets“ savo persvarą padidino dar vienu tašku (65:55), nors likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes komandas dar skyrė 17 taškų (62:45).

Antrą jaunystę netikėtai išgyveno slovėnas Goranas Dragičius. Gynėjas per antrą ketvirtį surinko net 13 taškų ir tapo Bruklino ekipos puolimo lyderiu.

Po pertraukos į aikštę grįžę „Celtics“ krepšininkai iškart kibo svečiams į atlapus ir sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes po Jaysono Tatumo dėjimo komandas skyrė tik 2 taškai – 72:70.

„Nets“ trečiojo kėlinio pabaigoje stengėsi atitrūkti nuo šeimininkų, tačiau sėkmingai atakas organizavę „Celtics“ krepšininkai į lemiamą ketvirtį žengė turėdami 5 taškų deficitą – 85:90.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes po Paytono Pritchardo dvitaškio Bostono ekipa pirmą kartą rungtynėse sugebėjo išsiveržti į priekį – 94:92.

Į duobę įkritę svečiai joje vartėsi ir toliau. „Nets“ krepšininkams „TD Garden“ arenos tinkleliai užsirišo kai jiems labiausiai reikėjo taškų ir likus žaisti 2 minutes po J.Tatumo tolimo metimo „Celtics“ savo persvarą padidino iki 12 taškų – 108:96. Per likusį laiką Bruklino ekipa stebuklo sukurti nesugebėjo ir patyrė antrąjį pralaimėjimą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jaylenas Brownas. Gynėjas per 39 minutes pasižymėjo 22 taškais (7/12 dvit., 2/6 trit., 2/3 baud.), 4 atkovotais, 3 perimtais ir 4 prarastais kamuoliais bei 6 rezultatyviais perdavimais.

„Nets“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Kevinas Durantas. Tiesa, puolėjo pataikymas iš žaidimo buvo tragiškas. Amerikietis per 42 minutes surinko 27 taškus (3/15 dvit., 1/2 trit., 18/20 baud.), atkovojo 4, perėmė 1 ir prarado 6 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 22 (6 rez. perd., 4 kld.), Jaysonas Tatumas 19 (6 atk. kam., 10 rez. perd.), Grantas Williamsas 17 (6 atk. kam.), Alas Horfordas 16 (6 atk. kam.), Danielis Theisas 15 (6 atk. kam.), Marcusas Smartas 12 (5 rez. perd.), Paytonas Pritchardas 10.

„Nets“: Kevinas Durantas 25 (5 rez. perd., 6 kld.), Bruce’as Brownas 23 (8 atk. kam.), Goranas Dragičius 18, Sethas Curry 16, Kyrie Irvingas 10 (8 atk. kam.).

Pirmąsias rungtynes po J.Tatumo pergalingo metimo su sirena 115:114 laimėjo „Celtics“. Sekančios rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį Brukline 2 val. 30 min. Lietuvos laiku. Serija žaidžiama iki 4 pergalių.