Dar viena sensacija Europos taurėje – iš turnyro iškrito „Partizan“

Nuostabią sudėtį turintis Belgrado „Partizan“ klubas su Željko Obradovičiumi priešaky netikėtai baigė savo kelionę Europos taurėje. Serbijos klubas namuose po pratęsimo 95:103 (20:20, 18:17, 22:27, 24:20, 11:19) nusileido Bursos „Bursaspor“ ekipai.

Dar viena sensacija Europos taurėje – iš turnyro iškrito „Partizan“<br> Partizan twitter nuotr.

2022-04-21 00:17

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 14 sekundžių šeimininkai pirmavo 84:79, tačiau Onurlapas Bitimas per 4 sekundes pataikė dvitaškį, o vos po sekundės Yamas Madaras sugebėjo puolime prasižengti ir suteikė galimybę svečiams išlyginti rezultatą.

Turkijos ekipa pasinaudojo savo šansu ir Johno Hollando tritaškis pasiekė tikslą, o Kevino Punterio metimas su sirena buvo netikslus.

Pratęsimo metu „Bursaspor“ pademonstravo neįtikėtiną puolimą ir per 5 minutes pelnė 19 taškų ir šventė netikėtą pergalę.

„Partizan“: Aleksa Avramovičius 23, Mathias Lessortas 20, Kevinas Punteris 13, Zachas LeDay ir Yamas Madaras po 11.

„Bursaspor“: Andrew Andrewsas 24, Onurlapas Bitimas 20, Johnas Hollandas 17, Davidas Dudzinski 15, Derekas Needhamas 14.

„Partizan“ ekipa prieš sezoną buvo įvardinta kaip pagrindinė favoritė laimėti Europos taurę.

Antradienį A grupę laimėjusi Badalonos „Juventut“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 73:79 nusileido aštuntąją vietą B grupėje užėmusiai Ulmo „Ratiopharm“.

REPORTERIS: G. Nausėda Seimo komisijos reikalauja įrodymų