„Mavericks“ įsibėgėja: be L. Dončičiaus vis dar žaidžiantis Dalaso klubas persvėrė serijos rezultatą

Antrąją pergalę iš eilės NBA atkrintamosiose varžybose iškovojo „Dallas Mavericks“ ekipa. Trečiose serijos iki keturių pergalių rungtynėse Dalaso klubas išvykoje 126:118 (27:20, 41:31, 29:40, 29:27) pranoko „Utah Jazz“ krepšininkus.

„Dallas Mavericks“ persvėrė serijos rezultatą. <br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 22, 2022, 7:19 AM, atnaujinta Apr 22, 2022, 7:22 AM

Be traumuoto Lukos Dončičiaus žaidžianti „Mavericks“ persvėrė serijos rezultatą ir dabar pirmauja 2:1,

Svečiai rungtynėse jautį už ragų griebė nuo pat jų pradžių – antrajame kėlinyje dviženklį pranašumą įgijusi Dalaso ekipa ėmė skandinti varžovus taškų lietumi.

Po pirmosios akistatos pusės „Mavericks“ buvo priekyje 68:51.

Trečiajame kėlinyje svečiai ir toliau išliko pirmaujančios komandos vaidmenyje. Tiesa, kėliniui persivertus per pusiaują, „Jazz“ atsakė sėkminga atkarpa ir priartėjo prie Dalaso klubo – 91:97.

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkams buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki minimumo (102:103), tačiau visiškos iniciatyvos „Mavericks“ savo priešininkams neatidavė – svečiai vėl stabilizavo padėtį ir pergalingai užbaigė rungtynes.

Nugalėtojus į priekį vedė 31 tašką įmetęs Jalenas Brunsonas.

Ketvirtosios serijos rungtynės Jutoje bus žaidžiamos vėlyvą šeštadienio vakarą Lietuvos laiku.

„Utah Jazz“: Donovanas Mitchellas 32, Bojanas Bogdanovičius 24, Mike'as Conley 21, Rudy Gobertas 15.

„Dallas Mavericks“: Jalenas Brunsonas 31, Spenceris Dinwiddie 20, Maxas Kleberis 17, Davis Bertans 15.