Įspūdingai į rungtynes sugrįžusi „Grizzlies“ tėškė antausį pergalę jau savo rankose turėjusiai „Timberwolves“

Namų aikštės pranašumą NBA atkrintamosiose varžybose susigrąžino „Memphis Grizzlies“ krepšininkai. Net 26 taškų deficitą panaikinusi Memfio ekipa naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusioje dvikovoje 104:95 (21:39, 23:12, 23:32, 37:12) panoko vietos „Minnesota Timberwolves“ krepšininkus.

Memfio ekipa panaikino net 26 taškų deficitą.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 22, 2022, 7:35 AM

„Grizzlies“ persvėrė serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:1.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai. Net 12:0 spurtavusi „Timberwolves“ žaibiškai krovėsi savo pranašumą, kuris antrojo kėlinio pradžioje pasiekė net 26 taškus – 47:21.

Į šaltą dušą patekę svečiai nepasimetė ir žingsnis po žingsnio bandė grįžti į rungtynes – sėkmingiau antrąjį kėlinį užbaigusi „Grizzlies“ po jo atsiliko 44:51.

Trečiajame kėlinyje „Timberwolves“ vėl priminė apie save – aikštės šeimininkai vėl susigrąžino triuškinantį pranašumą ir nutolo 79:54.

Jau atrodė, kad Minesotos klubas švęs užtikrintą pergalę, tačiau įspūdingai ketvirtąjį kėlinį sužaidusi „Grizzlies“ nenorėjo su tuo sutikti. Svečiai ketvirtį laimėjo 37:12 ir ne tik pavijo savo varžovus, bet ir persvėrė rungtynių rezultatą.

Memfio klubas parbloškė varžovus ir persvėrė serijos rezultatą 2:1.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Desmondas Bane'as. Jis įmetė 26 taškus.

Ketvirtosios serijos rungtynės Minesotoje vyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

„Minnesota Timberwolves“: D'Angelo Russellas 22, Anthony Edwardsas 19, Patrickas Beverley 14, Malikas Beasley 11.

„Memphis Grizzlies“: Desmondas Bane'as 26, Brandonas Clarke'as 20, Ja Morantas 16.