„Real“ uraganas nubloškė „Maccabi“: Madrido klubas per žingsnį nuo finalinio ketverto

Madrido „Real“ krepšininkai penktadienį iškovojo antrąją pergalę Eurolygos ketvirtfinalyje. „Karališkasis“ klubas namuose 95:66 (35:26, 21:11, 18:11, 21:18) sutriuškino Tel Avivo „Maccabi“ ekipą.

„Real“ – „Maccabi“<br> Real Madrid Basket twitter nuotr.
  „Real“ – „Maccabi“<br> Maccabi Tel Aviv BC twitter nuotr.

2022-04-22 21:41, atnaujinta 2022-04-22 23:41

Madrido krepšininkai intrigą rungtynėse palaikė tik penkioms minutėms. Sužaidus nepilnas 5 minutes svečiai pirmavo 18:16, tačiau Sergio Llullas pirmo kėlinio pabaigoje pataikydamas tris tritaškius paeiliui užbaigė sėkmingą šeimininkų atkarpą ir „Real“ į antrą ketvirtį žengė pirmaudami 35:26.

Antrajame kėlinyje Madrido klubas pademonstravo elitinę gynybą ir į savo krepšį praleidę tik 11 taškų į antrąją rungtynių pusę sugebėjo žengti pirmaudami 19 taškų.

Po pertraukos „Real“ krepšininkai rungtyniavo kiek pasyviau, tačiau tai netrukdė ispanams padidinti persvaros.

„Real“: Sergio Llullas 17, Vincentas Poirier ir Guerschonas Yabusele po 16, Adamas Hanga 9, Nigelas Williamsas-Gossas.

„Maccabi“: Keenanas Evansas 9, Scottie’is Wilbekinas, Derrickas Williamsas ir Ante Žižičius po 8.

„Real“ yra vienintelė ekipa Eurolygoje turinti pranašumą serijoje, kadangi kitose 3-ose porose pirmą akistatą pralaimėjusios ekipos šventė pergalę antrose rungtynėse.

Ketvirtfinalio serija žaidžiama iki 3 pergalių. Sekančios rungtynės įvyks antradienį Tel Avive.

Reguliariajame sezone „Real“ krepšininkai užėmė 4-ąją poziciją, „Monaco“ liko 5-oje.