Čempionai supyko – „Bulls“ sudraskyta savo žiūrovų akivaizdoje

Antrose pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo rungtynėse netikėtą varžovų antausį gavusi NBA čempionė „Milwaukee Bucks“ priešininkams atsirevanšavo su kaupu.

Giannis Antetokounmpo.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 23, 2022, 8:16 AM

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusioje dvikovoje Milvokio klubas išvykoje 111:81 (33:17, 27:24, 30:18, 21:22) sutriuškino „Chicago Bulls“, kurios vienas iš vadovų yra Artūras Karnišovas.

Po šios pergalės „Bucks“ persvėrė serijos rezultatą – 2:1.

Į priekį svečiai šovė dar pirmajame kėlinyje – dviženklį pranašumą anksti susikrovusi „Bucks“ vis labiau ėmė tolti nuo „Bulls“ krepšininkų.

Paskutinę pirmojo ketvirčio minutę komandas skyrė net 18 taškų skirtumas – 33:15.

Į save nepanaši „Bulls“ kraupiai atrodė ir antrajame kėlinyje, kuriame svečiai iš Milvokio toliau kontroliavo reikalus aikštėje ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 60:41.

Nors antroji dvikovos dalis tapo tik formalumu, tačiau net ir per ją čempionai neketino sustoti ir skirtumas tarp komandų išaugo iki neregėtų aukštumų.

Triuškinančią pergalę iškovojusių svečių gretose Giannis Antetokounmpo per 29 minutes įmetė 18 taškų (7/9 dvit., 0/3 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtosios serijos rungtynės Čikagoje vyks sekmadienio vakarą, 20 val. Lietuvos laiku.

„Milwaukee Bucks“: Graysonas Allenas 22, Giannis Antetokounmpo ir Bobby Portisas po 18, Jrue Holiday'us 16.

„Chicago Bulls“: Nikola Vučevičius 19, Zachas LaVine'as 15, DeMaras DeRozanas 11, Tony Bradley 10.