Karštoje atkrintamųjų dvikovoje – išvarytas J. Valančiūno komandos draugas ir paskutinių minučių drama

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ ekipa savo aikštėje stojo į trečiąją šio sezono NBA atkrintamųjų varžybų pirmojo etapo dvikovą.

J.Valančiūnas.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 23, 2022, 7:39 AM, atnaujinta Apr 23, 2022, 8:18 AM

Šį karą Naujojo Orleano klubas namuose po itin atkaklios kovos 111:114 (29:28, 31:9, 22:31, 32:33) nusileido „Phoenix Suns“ krepšininkams ir šiuo metu serijoje iki keturių pergalių atsilieka 1:2.

Trečioji šių ekipų tarpusavio atkrintamųjų varžybų dvikova J.Valančiūnui nebuvo itin ypatinga.

29-erių 213 cm ūgio vidurio puolėjas iš Lietuvos per 26 minutes įmetė vos 6 taškus (1/5 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir 3 kartus prasižengė.

Šioje akistatoje „Suns“ vertėsi be traumą antroje serijos dvikovoje patyrusio komandos lyderio Devino Bookerio.

Permainingoje ir intriguojančioje akistatoje netrūko įtampos. Antrojo kėlinio metu diskvalifikacine pražanga buvo nubaustas „Pelicans“ puolėjas Jaxsonas Hayesas.

Šią pražangą krepšininkas užsidirbo neleistinai stūmęs savo varžovą į nugarą.

Intrigos netrūko ir aikštėje – nors „Suns“ vienu metu turėjo 13 taškų pranašumą (66:53), tačiau aikštės šeimininkai sugebėjo priartėti prie savo varžovų ir ketvirtajame kėlinyje kelis kartus persvėrė rezultatą.

Intriga tęsėsi ir viso ketvirtojo kėlinio metu.

Likus žaisti 3 minutes iki ketvirčio pabaigos svečiai buvo priekyje 98:95.

Audringai savo sirgalių palaikoma „Peliacns“ bandė dar kartą kibti į atlapus savo varžovams, tačiau rungtynių pabaigoje sėkmingiau žaidusi „Suns“ persvėrė serijos rezultatą į savo pusę.

Nugalėtojus į priekį vedė Deandre Aytonas, kuris įmetė 28 taškus ir atkovojo 17 kamuolių.

Ketvirtosios serijos rungtynės Naujajame Orleane bus žaidžiamos naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

„New Orleans Pelicans“: Brandonas Ingramas 34, C.J.McCollumas 30, Herbertas Jonesas ir Devonte Grahamas po 12.

„Phoenix Suns“: Chrisas Paulas ir DeAndre Aytonas po 28, Mikalas Bridgesas 17, JaVale'as McGee 15.