Š. Jasikevičius ir „Barcelona“ išnešė sveiką kailį vietiniame fronte

Šią savaitę dvejas Eurolygos atkrintamųjų varžybų rungtynes sužaidusi „Barcelona“ (23/7) sekmadienį grįžo į Ispanijos krepšinio pirmenybes.

Š.Jasikevičius.<br>ZP/Scanpix nuotr.

Apr 24, 2022, 9:15 PM, atnaujinta Apr 24, 2022, 9:31 PM

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje po nelengvos kovos namuose 69:65 (12:11, 14:16, 21:18, 22:20) pranoko Tenerifės „Iberostar“ (19/11) krepšininkus.

Nerezultatyviai vykusią dvikovą kiek geriau pradėjo svečiai iš Tenerifės – puolime strigusi Šaro kariauna sunkiai organizavo savo atakas ir po pirmosios rungtynių pusės „Iberostar“ turėjo taško pranašumą – 27:26.

Antroje rungtynių pusėje „Barcelona“ kur kas geriau sekėsi organizuoti savąjį puolimą – per trečiąjį kėlinį Š.Jasikevičiaus auklėtiniai išsijudino ir išsiveržusi į priekį didino savo pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Brandono Davieso dėjimo iš viršaus aikštės šeimininkai atitrūko iki 9 taškų – 60:51.

Vis dėlto rungtynių pabaiga aikštės šeimininkams nesiklostė kaip iš natų – likus žaisti 31 sek. iki ketvirtojo pabaigos Tenerifės klubas sušvelnino atsilikimą vos iki vieno taiklaus metimo – 65:67.

Pačioje svarbiausioje rungtynių atakoje Šaras nubraižė sėkmingą derinį – po puikiai išpildytos „du prieš du“ schemos dėjimu pasižymėjo B.Daviesas, o pranašumą padidinusi „Barcelona“ nebeišleido pergalės iš savo rankų.

Prie pergalės Rokas Jokubaitis prisidėjo per 15 minučių įmesdamas 8 taškus (1/3 dvit., 2/2 trit.) ir surinkdamas 4 naudingumo balus.