Nikola Jokičius išsaugojo viltį „Nuggets“ ekipai – dar sugrįš į Kaliforniją

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį „Denver Nuggets“ krepšininkai namuose 126:121 (26:21, 37:31, 35:37, 28:32) įveikė „Golden State Warriors“ ekipą ir dar nebaigė sezono.

Nikola Jokičius.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 25, 2022, 6:51 AM, atnaujinta Apr 25, 2022, 7:34 AM

Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje „Nuggets“ dabar pralaimi 1:3 ir kitas rungtynes žais svečiuose.

„Nuggets“ šventė pergalę po įspūdingos mačo pabaigos, kurią laimėjo 7:0, nes likus pusantros minutės šeimininkai dar atsiliko 119:121.

Denverio ekipą į priekį tempė jos lyderis Nikola Jokičius.

Serbas per 38 min.pelnė 37 taškus (11/16 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

N.Jokičius siautėjo aikštėje, nors jau pirmąją minutę gavo dūrį į akį nuo svečių žaidėjo Draymondo Greeno. Tai nesutrukdė serbui žaisti toliau, o teisėjai aistras ramino techninėmis pražangomis.

Tritaškiais „Nuggets“ krepšį bombardavęs „Warriors“ lyderių duetas pelnė 65 taškų.

Stephenas Curry surinko 33 taškus (7/12 dvitaškių, 3/11 tritaškių), o Klay Thompsonas – 32 (7/11 tritaškių).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 37 (11/16 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 6/6 baudų, 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Monte Morrisas 24 (5/7 tritaškių), Aaronas Gordonas 21 (6 atk. kam.), Nah'Shonas Hylandas 15.

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (7/12 dvitaškių, 3/11 tritaškių, 10/14 baudų, 8 rez. perd.), Klay Thompsonas 32 (5/9 dvitaškių, 7/11 tritaškių), Andrew Wigginsas 20 (6 atk. kam.), Draymondas Greenas 13 (11 atk. kam., 6 rez. perd.).