Dviženklį deficitą panaikinusi „Grizzlies“ priartėjo prie kito atkrintamųjų varžybų etapo

Itin dramatišką pergalę NBA atkrintamosiose varžybose iškovojo „Memphis Grizzlies“ klubas. Memfio ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 111:109 (28:31, 25:24, 21:30, 37:24) pranoko „Minnesota Timberwolves“ krepšininkus žengė svarų žingsnį kito atkrintamųjų varžybų etapo link.

Ja Morantas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Apr 27, 2022, 7:29 AM, atnaujinta Apr 27, 2022, 8:11 AM

Po iškovoto laimėjimo „Grizzlies“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2.

Dar vienos saldžios pergalės kalviu šį kartą tapo Ja Morantas. Gynėjas per 44 minutes pasižymėjo įmesdamas 30 taškų, atkovodamas 13 kamuolių ir atlikdamas 9 rezultatyvius perdavimus.

Aikštės šeimininkų laimėjimo faktą pasaldino ir neeilinis rungtynių kontekstas – dar ketvirtajame kėlinyje „Grizzlies“ turėjo ne itin malonų dviženklį deficitą (79:92).

Vis dėlto tada už ausų komandą paskui save tempęs J.Morantas ne tik priartino ją prie varžovų, bet ir įmetė paskutinį, pergalę nulėmusį metimą.

Likus žaisti sekundę iki ketvirtojo kėlinio pabaigos jis prasivežė krepšio link ir persvėrė rezultatą „Grizzlies“ naudai 111:109.

Nuo lemiamos priešininkų atakos apsigynę aikštės šeimininkai išplėšė dramatišką pergalę ir persvėrė serijos svarstykles į savo pusę.

Šeštosios serijos rungtynės Minesotoje bus žaidžiamos vėlyvą penktadienio vakarą Lietuvos laiku.

„Memphis Grizzlies“: Ja Morantas 30, Desmondas Bane'as 25, Brandonas Clarke'as 21, Jarenas Jacksonas 12.

„Minnesota Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 28, Anthony Edwardsas 22, D'Angelo Russellas 12, Taureanas Prince'as 10.