J. Palacioso karjeros šou leido Jonavai LKL čempionate galvoti mažiausiai apie penktąją vietą

Jonavos „CBet“ komanda užsitikrino mažiausiai penktą vietą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliariajame sezone. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namie 100:84 (24:20, 24:20, 25:29, 27:15) įveikė autsaiderį Prienų „Labas GAS“ klubą.

Juanas Palaciosas.<br> LKL nuotr.

2022-04-27 20:26, atnaujinta 2022-04-27 20:59

„Labas GAS“ ekipai tai buvo finalinis sezono mačas – Prienų komanda lieka paskutinė „Betsafe-LKL“. Tuo tarpu jonaviečiams labai aktualu, kaip prieš Kauno „Žalgirį“ pasirodys Utenos „Juventus“. Jei ši komanda pasieks netikėtą pergalę, ketvirtoje vietoje liks būtent Nedo Pacevičiaus auklėtiniai. Jei uteniškiai pralaimės, ketvirti liks „CBet“ vyrai.

9:2 – taip rungtynes pradėjo Jonavos komanda, iškart uždavusi gerą toną susitikimui. Rapolas Ivanauskas ėmėsi iniciatyvos mažinant skirtumą, o po Giedriaus Stankevičiaus baudų ekipas skyrė vos 2 taškai – 12:14. Galiausiai antrojo kėlinio pradžioje Justinas Jogminas rezultatą išlygino (24:24), bet greitai sureagavusi „CBet“ vėl pabėgo – 35:26.

Juanas Palaciosas dviem metimais paeiliui skirtumą augino iki dviženklio (41:30), o Ignas Sargiūnas buvo vienintelis didesnis „Labas GAS“ šviesulys. To neužteko – dėl to į ilgąją pertrauką šeimininkai išėjo pirmaudami 48:40.

Po pertraukos niekas kardinaliai nekito, nes Jonavos klubas išlaikė kontrolę savo rankose ir pirmavo užtikrintai – 66:54. Tiesa, trečiam ketvirčiui einant į pabaigą persvarą „CBet“ ėmė barstyti: pataikė Mintautas Mockus, Tahjus Eaddy, tikslą pasiekė ir baudų metimai, tad „Labas GAS“ atsiliko tik 69:73. Prieš lemiamą ketvirtį intriga buvo didelė.

Pasitikėjimą pajutę Prienų vyrai lygino rezultatą (73:73), o Laimonas Kisielius išnaudojo tik vieną baudą iš dviejų – 74:73. Net ir švaistant baudas Jonavos ekipa mažais žingsniais tolo (76:73), o Jeffery Garreto ir L.Kisieliaus dvi atakos paeiliui leido vėl jaustis užtikrinčiau – 84:75. J.Palaciosas rodė lyderystę ir gale artino savo klubą prie pergalės.

J.Palaciosas žaidė rezultatyviausias ir naudingiausias savo karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“: per 34 minutes jo sąskaitoje buvo 36 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 46 naudingumo balai.

Beje, 36 taškai yra naujas „Betsafe-LKL“ sezono rekordas.

„CBet“: Juanas Palaciosas 36 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Edvinas Šeškus 16 (8 atk. kam.), Evaldas Šaulys 12, Emmanuelis Lecomte’as (9 rez. perd.) ir Jeffery Garrettas (13 atk. kam.) – po 11.

„Labas GAS“: Ignas Sargiūnas 18, Jovanas Kljajičius 15 (1/6 trit., 7 atk. kam.), Justinas Jogminas 12, Rapolas Ivanauskas 11 (6 atk. kam.).