Sutvarkė reikalus: „Heat“ peržengė pirmąjį NBA atkrintamųjų varžybų barjerą

Naktį iš antradienio į trečiadienį paaiškėjo antroji kito NBA atkrintamųjų varžybų etapo dalyvė. Ja tapo „Miami Heat“ ekipa.

„Miami Heat“ žengė į NBA Rytų konferencijos pusfinalį. <br>AP/Scanpix nuotr.

Apr 27, 2022, 8:02 AM

Majamio klubas savo žiūrovų akivaizdoje 97:94 (21:22, 33:20, 21:22, 22:30) palaužė „Atlanta Hawks“ krepšininkus ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:1.

Į Rytų konferencijos pusfinalį prasibrovusią „Heat“ pergalės link vedė Victoras Oladipo. Jis per 36 minutes spėjo pasižymėti 23 taškais ir tapo naudingiausiu krepšininku nugalėtojų gretose.

Šioje akistatoje aikštės šeimininkai vertėsi ir be dviejų lyderių – Majamio klubui nepadėjo Kyle'as Lowry ir Jimmy Butleris.

Vis dėlto svarbių žaidėjų netektis neišmušė „Heat“ iš vėžių – Eriko Spoelstra'os auklėtiniai po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą ir trečiajame kėlinyje pirmavo dviženkliu pranašumu.

Dvikovai artėjant pabaigos link „Hawks“ dar bandė vytis varžovus, tačiau priešininkų šturmą atlaikiusi „Heat“ žengė į kitą atkrintamųjų varžybų etapą.

Jame pergalę iškovojusi ekipa susigrums su „Philadelphia 76ers“ ir „Atlanta Hawks“ poros nugalėtojais. Šioje serijoje iki keturių pergalių šiuo metu Filadelfijos ekipa pirmauja 3:2.

„Miami Heat“: Victoras Oladipo 23, Bamas Adebayo 20, Tyleris Herro 16, Maxas Strusas 15.

„Atlanta Hawks“: De'Andre Hunteris 35, Kevinas Huerteris ir Danilo Gallinari po 12, Trae Youngas 11.