N. Jokičius buvo puikus, bet į kitą atkrintamųjų varžybų etapą žengė „Warriors“

Pirmąjį NBA Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų etapą pergalingai užbaigė „Golden State Warriors“ krepšininkai. Steve'o Kerro kariauna penktose serijos rungtynėse namuose 102:98 (30:25, 18:23, 22:30, 32:20) palaužė „Denver Nuggets“ krepšininkus ir laimėjo etapą bendru rezultatu 4:1.

N.Jokičius (kairėje).<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 28, 2022, 7:59 AM

„Nuggets“ sezono neišgelbėjo ir praėjusio sezono naudingiausias žaidėjas Nikola Jokičius.

27-erių 211 cm ūgio milžinas iš Serbijos per 32 minutes įmetė 30 taškų, atkovojo net 19 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Prie sienos priremta „Nuggets“ trečiajame kėlinyje dar pirmavo dviženkliu pranašumu, tačiau lemiamo ketvirčio metu aikštės šeimininkai griebė jautį už ragų ir pasiviję priešininkus persvėrė rezultatą.

Akistatos pabaigoje vyko įtempta kova, o svarbiausiu momentu „Warriors“ į priekį truktelėjo Stephenas Curry.

Lyderio vaidmenį atlikęs 34-erių 188 cm ūgio gynėjas per 37 minutes pasižymėjo įmesdamas 30 taškų, atkovodamas 5 kamuolius ir atlikdamas 5 rezultatyvius perdavimus.

Į NBA Vakarų konferencijos pusfinalį žengusi „Goldens State Warriors“ jame susigrums su „Minnesota Timberwolves“ ir „Memphis Grizzlies“ poros nugalėtojais.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 30, Klay Thompsonas ir Gary Paytonas po 15, Andrew Wigginsas 12.

„Denver Nuggets“: Nikola Jokičius 30, DeMarcusas Cousinsas 19, Aaronas Gordonas 15, Willas Bartonas 14.