Jono Valančiūno sezonas NBA lygoje baigėsi Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje

Jono Valančiūno ir „New Orleans Pelicans“ sezonas NBA lygoje baigtas. Ketvirtadienį lietuvio ekipa namuose 109:115 (28:28, 30:20, 27:34, 24:33) nusileido „Phoenix Suns“ ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją pralaimėjo 2-4.

Jonas Valančiūnas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Apr 29, 2022, 6:55 AM, atnaujinta Apr 29, 2022, 7:38 AM

J.Valančiūnas lemiamo mačo metu per 27 minutes pelnė 10 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Po dviejų kėlinių „Pelicans“ kontroliavo rungtynes (58:48), tačiau Chriso Paulo vedamas klubas antroje mačo dalyje perlaužė kovą.

Pastarasis prie to prisidėjo pelnydamas 33 taškus (13/13 dvit.), jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“ kitame etape kovos su „Dallas Mavericks“.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 21, C.J. McCollumas ir Herbertas Jonesas po 16, Larry Nance'as 15, Trey Murphy 12.

„Suns“: Chrisas Paulas 33, Deandre Aytonas 22, Mikalas Bridgesas 18, Devinas Bookeris ir Cameronas Johnsonas po 13.