NBA lygoje aiškėja vis daugiau Vakarų ir Rytų konferencijų pusfinalių dalyvių. Jais ketvirtadienį tapo „Dallas Mavericks“, kurie 98:96 (15:21, 26:32, 36:19, 21:14) išvykoje parklupdė „Utah Jazz“ ir seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-2. Vakarų konferencijos pusfinalyje jų lauks „Phoenix Suns“ iššūkis.

L. Dončičius paskandino „Jazz“ ir prasibrovė į kitą etapą, „76ers“ pažemino „Raptors“.<br> AP/Scanpix nuotr.

Apr 29, 2022, 7:52 AM, atnaujinta Apr 29, 2022, 7:53 AM

„Mavericks“ rungtynes perlaužė antroje mačo dalyje, kai trečią kėlinį laimėjo 17 taškų skirtumu (36:19) – 77:72.

Lemiamu momentu svečius į priekį vedė slovėnas Luka Dončičius, kuris mače pelnė 24 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų komandoje geriausiai sekėsi Donovanui Mitchellui, kuris įmetė 23 taškus.

Kitose rungtynėse „Philadelphia 76ers“ klubas išvykoje įveikė „Toronto Raptors“ – 132:97 (34:29, 28:32, 37:17, 33:19). Tai buvo ketvirtoji Filadelfijos komandos perglė, kuri baigė seriją 4-2. Rytų konferencijos pusfinalyje „76ers“ žais su „Miami Heat“ klubu.

Svečiai šeimininku ėmė triuškinti po ilgosios pertraukos. „Raptors“ dar bandė rodyti gyvybės ženklus, tačiau įspūdingas varžovų puolimas nušlavė visus bandymus. Antroje mačo dalyje svečiai pelnė net 70 taškų.

Daugiausiai prie to prisidėjo Joelis Embiidas, kuris pelnė 33 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. „Raptors“ klube išsiskyrė Chrisas Boucheris, įmetęs 25 taškus.