Čempionų žiedus ginantys „Bucks“ krepšininkai išvykoje susitvarkė su „Celtics“

NBA čempionai „Milwaukee Bucks“ pergalingai pradėjo Rytų konferencijos pusfinalio seriją prieš „Boston Celtics“ krepšininkus. „Bucks“ išvykoje laimėjo 101:89 (27:24, 29:22, 22:24, 23:19).

Čempionų žiedus ginantys „Bucks“ krepšininkai išvykoje susitvarkė su „Celtics“<br> AP/Scanpix nuotr.

May 1, 2022, 10:47 PM

Milvokio krepšininkai svarią persvarą susikūrė jau pirmoje rungtynių pusėje. Svečiai sugebėjo pralaužti geriausią lygos gynybą ir į ilgąją pertrauką žengė pelnę 56 taškus ir turėdami 10 taškų persvarą.

Trečiajame kėlinyje „Celtics“ atsilikimą sumažino iki 8 taškų ir kova persikėlė į lemiamą kėlinį.

Tačiau Giannio Antetokounmpo vedami „Bucks“ kėlinį pradėjo spurtu 14:5, o pats graikas nutildė visus Bostono gerbėjus kai atliko įspūdingą dėjimą. Kai atrodė, kad Alas Horfordas supančiojo puolėją gynyboje, G. Antetokounmpo maždaug nuo baudų linijos sviedė kamuolį į lentą ir pagavęs kamuolį šį sugrudo į krepšį.

Svarią persvarą susikūrė „Bucks“ krepšininkai ją išsaugojo iki rungtynių pabaigos, o „Celtics“ rungtynes apkarto dėl Marcuso Smarto ir Roberto Williamso patirtų traumų.

Graikas per 37 minutes pelnė 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir blokavo 2 varžovų metimus.

„Celtics“ rungtynėse bandė kliautis tolimais metimais. Šeimininkai metė 50 tritaškių (pataikė 18) ir 34 dvitaškius (pataikė 10). Tokią statistiką galima paaiškinti faktu, jog „Bucks“ turi 2 krepšininkus, pasižyminčius elitine gynyba baudos aikštelėje – G.Antetokounmpo ir Brooką Lopezą.

Serijoje iki 4 pergalių Milvokio klubas pirmauja 1:0. Sekančios rungtynės bus žaidžiamos gegužės 3 d. 2 val. Lietuvos laiku.

„Bucks“: Jrue Holiday 25, Giannis Antetokounmpo 24, Bobby Portis 15, Graysonas Allenas 11.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 21, Jaylenas Brownas ir Alas Horfordas po 12, Marcusas Smartas ir Derrickas White’as po 10.

Rytų konferencijos ketvirtfinalyje „Celtics“ 4:0 įveikė „Brooklyn Nets“, o „Bucks“ 4:1 susitvarkė su „Chicago Bulls“.