Puikiai rungtyniavęs R. Jokubaitis atvedė „Barcelona“ į pergalę Ispanijoje

Ispanijos „ACB“ krepšinio čempionate Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (24/7) namuose 82:66 (15:13, 14:17, 30:15, 25:21) įveikė Burgoso „San Pablo“ (9/22) krepšininkus.

Barca Basket twitter nuotr.

May 1, 2022, 3:29 PM

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Svečiai į ilgąją pertrauką žengė pirmaudami 30:29, tačiau „Barcai“ išsiveržus į priekį 43:40 Šaro auklėtiniai spurtavo 12:0 ir įgijo svarią persvarą, kurios nebeiššvaistė iki rungtynių pabaigos.

Puikias rungtynes sužaidė Rokas Jokubaitis. 21-erių lietuvis per 26 minutes pelnė 8 taškus (4/7 dvit., 0/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko daugiausiai naudingumo balų nugalėtojų gretose – 16.

„Barca“ po 31 rungtynių savo sąskaitoje turi 27 pergales ir pirmauja Ispanijos čempionate. „San Pablo“ laimėjo tik 9 kartus ir yra iškritimo zonoje – 17-oje pozicijoje.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 15, Brandonas Daviesas ir Sertačas Šanli po 10, Nicolasas Laprovittola 9, Rokas Jokubaitis 8.

„San Pablo“: Marcas Garcia 18, Cady Lalanne, Xavieras Rabaseda ir Maksimas Salašas po 8.