Šaro auklėtiniai per vargus laimėjo žūtbūtinę kovą dėl Eurolygos finalo ketverto: „Barcelona“ palaužė „Bayern“ po pertraukos

Barselonoje antradienį paaiškėjo trečiasis Eurolygos finalo ketverto dalyvis: ketvirtfinalio serijoje iki 3 pergalių Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ su Roku Jokubaičiu palaužė Miuncheno „Bayern“ ekipą 3:2, kai laimėjo penktąsias rungtynes namuose 81:72 (18:19, 13:18, 29:15, 21:20).

Rokas Jokubaitis.<br> Barca Basket nuotr.
 Rokas Jokubaitis ir Šarūnas Jasikevičius.<br> Barca Basket nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

May 3, 2022, 8:58 PM, atnaujinta May 4, 2022, 12:02 AM

Po dviejų kėlinių „Barcelona“ atsiliko 31:37, tačiau galingu spurtu iškart po pertraukos perlaužė rungtynes.

Iki šios akistatos komandos pasidalijo po pergalę Barselonoje (77:67 ir 75:90) bei Miunchene (75:66 ir 52:59).

Šios poros laimėtojai pusfinalyje kovos su Madrido „Real“.

Nugalėtojų komandai R.Jokubaitis per 10 min. surinko 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/1 tritaškių) ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Rungtynių pradžioje „Barcelona“ pirmavo 9:3, bet praleido spurtą 0:12 ir turėjo vytis ambicingus svečius.

Pirmąjį kėlinį „Barcelona“ pralaimėjo 18:19.

Antrajame žaidimas vyko apylygiai, tačiau prieš pertrauką „Bayern“ po dviejų tritaškių atitrūko – 31:37.

Iškart po pertraukos „Barcelona“ parodė savo jėgą.

Katalonai greit persvėrė rezultatą 38:37, o kėlinio pabaigoje jau įgijo dviženklę persvarą 60:50.

Paskutiniame ketvirtyje nuolat laikėsi maždaug 10 taškų skirtumas ir svečiai turėjo pripažinti „Barcelona“ pergalę.

Šeimininkų gretose karjeros rungtynes sužaidė penkis tritaškius pataikęs argentinietis Nicolas Laprovittola, kuris pelnė 26 taškus ir surinko 30 naudingumo balų.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 26 (5/7 tritaškių, 2/5 dvitaškių, 7/7 baudų), Nikola Mirotičius 20 (7/11 dvitaškių, 2/4 trit., 5 atk. kam.,), Nickas Calathes 10 (2/6 tritaškių, 5 rez. perd.), Brandonas Daviesas (3/8 dvitaškių, 6 atk. kam.) ir Alexas Abrinesas (7 atk. kam.) po 8.

„Bayern“: Othello Hunteris 18 (4/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių), Ognjenas Jaramazas 17 (3/6 tritaškių), Nickas Weileris-Babbas 10, Žanas Šiško 8.

Paskutinis finalo ketverto dalyvis paaiškės trečiadienį Pirėjuje, kur serija užbaigs „Olympiakos“ ir Donato Motiejūno atstovaujamas „Monaco“.