Gynyboje čempionus surakinusi „Celtics“ atstatė lygybę atkrintamųjų serijoje

„Bostono Celtics“ ekipai pavyko sušvelninti NBA Rytų konferencijos pusfinalio atkrintamųjų varžybų etapo serijos rezultatą. Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusioje dvikovoje Bostono klubas savo žiūrovų akivaizdoje 109:86 (32:21, 33:19, 18:26, 26:20) pranoko titulą ginančius „Milwaukee Bucks“ krepšininkus.

J.Brownas įmetė 30 taškų.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2022-05-04 07:16

Serijos iki keturių pergalių rezultatas šiuo metu yra 1:1.

Aikštės šeimininkus į pergalę vedė rezultatyviausiai komandoje sužaidęs Jaylenas Brownas. Jis į „Bucks“ krepšį suvertė 30 taškų.

Krepšininkui talkino ir Jaysonas Tatumas, kuris prie pergalės prisidėjo įmesdamas 29 taškus.

Tuo metu svečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo graikas Giannis Antetokounmpo, kuris šioje dvikovoje buvo arti trigubo dviženklio – 28 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Į priekį „Celtics“ šoko nuo pirmųjų rungtynių minučių – itin gerai gynyboje besidarbavę aikštės šeimininkai per pirmąją akistatos pusę praleido vos 40 taškų.

Kur kas rezultatyvesnį žaidimą demonstravęs Bostono klubas dviženklį pranašumą susikrovė dar pirmajame rungtynių kėlinyje.

Po pertraukos svečiams iš Milvokio pavyko atgaivinti savąjį puolimą, tačiau pasivyti varžovus to buvo maža – „Celtics“ išlaikė pranašumą iš išlygino serijos rezultatą.

Trečiosios Rytų konferencijos pusfinalio rungtynės Milvokyje vyks vėlyvą šeštadienio vakarą Lietuvos laiku.

Boston Celtics“: Jaylenas Brownas 30, Jaysonas Tatumas 29, Grantas Williamsas 21, Alas Horfordas 11.

„Milwaukee Bucks“: Giannis Antetokounmpo 28, Jrue Holiday 19, Bobby Portis 13.