Šaro genama „Barcelona“ išlipo iš 22 taškų duobės

Ispanijos krepšinio čempionato 32-ojo turo rungtynėse šeštadienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (25/7) svečiuose dramatiškai nugalėjo Lugo „Breogan“ (15/17) ekipą 74:72, nors visą mačą vijosi varžovus.

Rokas Jokubaitis pelnė 8 taškus.<br> Barca Basket nuotr.

May 8, 2022, 7:44 AM, atnaujinta May 8, 2022, 8:10 AM

Antrajame kėlinyje „Breogan“, kuriam atstovauja Mindaugas Kačinas, pirmavo 22 taškais (48:26), o ilsėtis komandos ėjo esant rezultatui 48:30.

Po trijų kėlinių šeimininkai dar pirmavo 66:52, tačiau paskutinį ketvirtį „Barcelona“ laimėjo triuškinamai 22:6.

Pergalingus taškus pelnė dvitaškį pataikęs Cory Higginsas (72:73), o paskui Nicolas Laprovittola dar pataikė baudos metimą.

„Barcelona“ ekipai Rokas Jokubaitis per 17 min. pelnė 8 taškus (1/4 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams 12 taškų surinko Alejandro Abrinesas, 11 – Brandonas Daviesas (8 atk. kam.).

Traumą išsigydęs C.Higginsas žaidė pirmąkart nuo sausio pabaigos ir pelnė 8 taškus.

M.Kačinas šeimininkų ekipoje žaidė 27 min., bet taškų nepelnė (0/3 tritaškių).