Pirmąkart įspūpdingai sužaidęs veteranas padėjo „Celtics“ išlyginti serijos rezultatą su NBA čempionais „Bucks“

Alas Horfordas ir Jaysonas Tatumas kartu pelnė po 30 taškų, padėjo „Boston Celtics“ ekipai dominuoto ketvirtame kėlinyje bei pirmadienio vakarą išplėšė itin svarbią pergalę išvykoje prieš „Milwaukee Bucks“ 116:108 (18:25, 29:23, 26:32, 43:28). Dabar Rytų konferencijos pusfinalyje ir vėl lygybė 2:2.

35-erių Alas Horfordas padėjo laimėti Bostonui prieš „Bucks“.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

May 10, 2022, 6:46 AM, atnaujinta May 10, 2022, 7:06 AM

Šios dvi komandos dalijasi serijoje iki keturių laimėjimų po pergalę kiekvienoje akistatoje, o penktasis mačas trečiadienį vyks ir vėl Bostone.

Vien per ketvirtąjį kėlinį A.Horfordas pelnė 16 taškų, o J.Tatumas pridėjo dar 12 taškų, o „Celtics“ lemiamą ketvirtį laimėjo 43:28 ir palaužė NBA čempiono titulą ginančius „Bucks“.

35-erių veteranas A.Horfordas pirmą kartą karjeroje per atkrintamąsias pelnė 30 taškų – tai jo asmeninis rekordas.

Lemiamas mačo spurtas įvyko ketvirto kėlinio 8 min., kai Bostono tandemas pasistengė – J.Tatumas pelnė aštuonis taškus, A.Horfordas surinko šešis taškus, o „Celtics“ pabėgo 14:2 bei galutinai atitrūko 106:96.

„Bucks“ per likusias 180 sekundžių nesugebėjo nieko kito sukurti, kaip sumažino atsilikimą tik iki 6 taškų.

„Bucks“ gretose Giannis Antetokounmpo pelnė 34 taškus, atkovojo 18 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Po itin blankaus pasirodymo trečiose serijos rungtynėse J.Tatumas dar atkovojo 13 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Jaylenas Brownas ir Marcusas Smartas prie „Celtics“ pergalės prisidėjo po 18 taškų.

„Celtics“ žaidė be Roberto Williamso, kuriam atlikta kairiojo kelio operacija.

Tuo tarpu „Bucks“ ir toliau varžosi be triskart „Visų žvaigždžių“ mačo atstovo Khriso Middletono, kuris yra pasitempęs kairiosios kojos raiščius ir tikrai nepadės šioje serijoje.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (14/28 dvit., 6/11 baud., 18 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Brookas Lopezas 17, Jrue Holiday 16 (1/6 trit.), Wesley Matthewsas 12 (3/4 trit.), Patas Connaughtonas 11.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas (8/14 dvit., 3/10 trit., 5/6 baud., 13 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Alas Horfordas (6/7 dvit., 5/7 trit., 8 atk. kam.) po 30, Jaylenas Brownas ir Marcusas Smartas po 18, Derrickas White'as 11.