„Suns“ namuose sudegino L. Dončičiaus kariauną, tačiau iki pergalės serijoje reikia laimėti dar sykį

NBA atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio penktosiose rungtynėse naktį iš antradienio į trečiadienį „Phoenix Suns“ komanda namuose 110:80 (23:26, 26:20, 33:14, 28:20) sutriuškino „Dallas Mavericks“ krepšininkus.

Luka Dončičius buvo užspaustas.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

May 11, 2022, 7:39 AM, atnaujinta May 11, 2022, 8:13 AM

Serijoje ir serijoje iki keturių pergalių reguliariojo sezono laimėtoja „Suns“ ekipa ėmė pirmauti 3:2, o šeštasis mačas vyks Dalase.

Šioje serijoje visus mačus iki šiol laimėjo šeimininkai.

Pirmąjį ketvirtį pralaimėjęs „Suns“ krepšininkai po dviejų kėlinių pirmavo 49:46, bet netrukus po pertraukos surengė triuškinamą spurtą 17:0 ir pabėgo – 68:50.

Nuo tada svečiai subyrėjo įir nesipriešino.

Vis dėlto paskutinė ataka baigėsi peštynėmis, kai apsistumdė Bismackas Biyombo ir Marquese Chrissas. Abu jie buvo pašalinti iš aikštės.

„Suns“ komandos lyderis Devinas Bookeris per 35 min. pelnė 28 taškus (8/13 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 3/4 baudų) ir atkovojo 7 kamuolius.

Dalaso ekipą tempė Luka Dončičius, kuris per 35 min. surinko 28 taškus (8/15 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 6/7 baudų) ir atkovojo 11 kamuolių.

„Suns“: Devinas Bookeris 28 (8/13 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 7 atk. kam.), Deandre Aytonas 20 (9/13 dvitaškių, 9 atk. kam.), Mikalas Bridgesas (7 atk. kam.) ir Cameronas Johnsonas po 14.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (8/15 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 6/7 baudų, 11 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 21 (9/16 dvitaškių, 7 atk. kam.), Davis Bertanis 10.