Be J. Moranto rungtyniaujantys „Grizzlies“ rankų nesudeda – „Warriors“ krepšininkus įveikė 39 taškų skirtumu

„Memphis Grizzlies“ krepšininkai yra per vieną pralaimėjimą nuo iškritimo iš NBA lygos Vakarų konferencijos pusfinalio, tačiau namuose sugebėjo 134:95 (38:28, 39:22, 42:17, 15:28) sutriuškinti „Golden State Warriors“.

Be J. Moranto rungtyniaujantys „Grizzlies“ rankų nesudeda<br> AFP/Scanpix nuotr.

May 12, 2022, 7:50 AM, atnaujinta Mar 13, 2023, 9:23 AM

Serijoje iki 4 pergalių GSW išlieka priekyje 3:2.

„Grizzlies“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą, o antrajame sugebėjo dar pakelti savo žaidimo lygį ir į ilgąją pertrauką žengė pirmaudami 27 taškų skirtumų – 77:50.

Po pertraukos San Fransisko ekipos žaidimas nepasitaisė, o prieš kėlinio pabaigą šeimininkai įgijo net 55 taškų pranašumą (119:64).

Lemiamame kėlinyje Memfio klubas atsipalaidavo ir pelnė tik 15 taškų, nors iki tol mažiausiai buvo surinkę 38. Tai nesutrukdė „Grizzlies“ ekipai švęsti triuškinančios pergalės 39 taškų skirtumu.

„Grizzlies“ komandoje net 3 krepšininkai pelnė po 21 tašką, o dar 4 surinko dviženklį taškų skaičių.

Šeimininkai rungtyniauja be savo lyderio Ja Moranto. Amerikietis dėl kelio traumos atkrintamosiose gali ir nebepasirodyti.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas, Tyusas Jonesas ir Desmondas Bane'as po 21, Dillonas Brooksas 12, Ziaire Williamsas ir Brandonas Clarke'as po 11, De'Anthony Meltonas 10.

„Warriors“: Klay Thompsonas 19, Jonathanas Kuminga 17, Stephenas Curry 14, Damionas Lee ir Mosesas Moody po 10.