NBA lygos čempionai „Milwaukee Bucks“ Rytų konferencijos pusfinalyje išvykoje 110:107 (28:26, 19:28, 30:32, 33:21) dramatiškai palaužė Bostono „Celtics“.

NBA čempionų titulą ginantys „Bucks“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo Rytų konferencijos finalo<br> AP/Scanpix nuotr.

May 12, 2022, 7:22 AM

Serijoje iki keturių pergalių „Bucks“ įsiveržė į priekį 3:2.

Dar likus rungtyniauti 9 minutes „Celtics“ turėjo dviženklį pranašumą, tačiau Milvokio krepšininkai po 5 minučių atotrūkį sumažino vos iki 2 taškų – 99:101.

Visgi, Jaysonas Tatumas pataikė dvitaškį, Alas Horfordas įkrovė kamuolį iš viršaus ir šeimininkai įgijo vėl svaresnę persvarą.

„Bucks“ rankų nenuleido ir Giannio Antetokounmpo bei Jrue Holiday tritaškiai rezultatą išlygino. Likus rungtyniauti pusę minutes J.Tatumas buvo pasiųstas prie baudų linijos ir Bostono klubui vėl suteikė 2 taškų pranašumą – 107:105.

Likus žaisti 14 sekundžių tą patį galėjo padaryti G.Antetokounmpo, tačiau graikas pataikė tik 1 baudos metimą. Visgi, Bobis Portis atsikovojo kamuolį puolime ir pats pelnė 2 taškus.

Kitoje aikštės pusėje J.Holiday sugebėjo blokuoti Marcusą Smartą, o baudą išprovokavęs Patas Connaughton realizavo abu metimus – 110:107.

„Celtics“ turėjo kiek mažiau nei 6 sekundes rezultatą išlyginti, tačiau J.Holiday ir vėl gynyboje sužaidė sėkmingai prieš M.Smartą bei užtikrino svečių pergalę.

„Bucks“ į priekį vedė G.Antetokounmpo. Puolėjas per 40 minučių surinko 40 taškų (14/22 dvit., 2/5 trit., 6/10 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 34, Jaylenas Brownas 26, Marcusas Smartas 15 , Danielis Theisas 11 .

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 40, Jrue Holiday 24, Bobby Portisas 14, Patas Connaughtonas 13.