A. Sireikos pastaba „Ryto“ sirgaliams: nepatiko – teisėjai neturėtų spardyti šiukšlių

Po dešimties metų pertraukos į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį sugrįžusi Šiaulių „Šiauliai-7bet“ ekipa pergalingu akordu nepasižymėjo. Penktadienį Vilniuje vykusiose pirmose serijos rungtynėse šiauliečiai 75:97 nusileido vietos „Ryto“ krepšininkams.

A.Sireika<br>G.Šiupario nuotr.
Sostinės klubo sirgalių palaikymas.<br>LKL nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2022-05-13 22:05, atnaujinta 2022-05-13 22:07

A.Sireikos auklėtiniai serijoje iki trijų pergalių šiuo metu atsilieka – 0:1.

Akistatos pradžia vėlavo 12 minučių, o tam įtakos turėjo Vilniaus „Ryto“ sirgalių „pasisveikinimas“ prieš rungtynes. Prieš pat akistatos startą sostinės klubo fanai į orą išmetė šimtus konfeti popieriukų, o aikštės valymo darbai užtruko ne vieną minutę.

Prie komandos savanorių tvarkymo darbuose prisijungė ir kai kurie „Ryto“ krepšininkai.

Pasibaigus dvikovai Šiaulių ekipos strategas A.Sireika pasidžiaugė penktadienį Vilniaus „Jeep“ arenoje buvusia atmosfera, tačiau dūrė pirštu į fanų sukeltą popieriukų lietų.

„Man nepatiko, tai buvo neįprasta, – teigė 66-erių treneris. – Suprantu, tai yra šventinė nuotaika, bet reikėjo geriau pasiruošti, turėti daugiau šluotų. Viskas yra gražu, tačiau nereiktų taip tęsti, kai vaikiukai turi rinkti rankomis arba teisėjai spardyti šiuškles. Pasiruošti reiktų daugiau šluotų.“

Kalbėdamas apie rungtynes ir tolimesnę pusfinalio seriją „Šiauliai-7bet“ treneris pridūrė, kad ateityje jis tikisi išvysti kitokį savo auklėtinių veidą.

„Rytas“ parodė, kad yra individualiai pajėgesni ir geriau skaito situacijas. Du kėlinius kovojome apylygiai, o vėliau turėjome improvizuoti.

Prieš rungtynes sakiau, kad tai yra finalinis ketvertas ir didžiulė garbė čia kautis. Tikiu, kad ši serija gali pasikeisti, pamatysite – ji pasikeis. Tikiuosi geltonos sirgalių jūros Šiauliuose“, – samprotavo A.Sireika.

Antrosios serijos rungtynės Šiauliuose vyks sekmadienį.

„Nauja diena“: kodėl iškrėsta Darbo partijos būstinė?