J. Tatumas išplėšė pergalę Milvokyje – „Celtics“ ir „Bucks“ mūšyje prireiks lemiamos akistatos

Kai čempiono titulą ginantis „Milwaukee Bucks“ antrosiose rungtynėse ​​iš eilės bandė sugrįžti ketvirtuose kėliniuose užbaigti Rytų konferencijos pusfinalį, Jaysonas Tatumas darė viską, kad „Boston Celtics“ išliktų pusfinalyje ir sužaistų lemiamą septintąjį šios serijos mačą. Puolėjas ketvirtajame kėlinyje pelnė 16 iš 26 komandos taškų ir šeštajame Rytų konferencijos pusfinalio mače Milvokyje 108:95 (28:26, 25:17, 29:27, 26:25) padėjo „Celtics“ išplėšti pergalę.

Jaysonas Tatumas pelnė 46 taškus<br>AP/Scanpix nuotr.
Jaysonas Tatumas pelnė 46 taškus<br>Reuters/Scanpix nuotr.

May 14, 2022, 7:51 AM, atnaujinta May 14, 2022, 7:52 AM

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 3:3 ir dabar viską lems sekmadienio akistata Bostone.

„Aš neplanavau palikti šio nebaigto darbo ir nesigailiu tokios ilgos serijos, – sakė po laimėjimo net 46 taškus įmetęs J.Tatumas. – Tiesiog bandau padaryti tai, ko iš manęs reikia, kad komanda tęstų sezoną““

Po to, kai „Bucks“ turėjo 14 taškų deficitą ir likus žaisti 9 min. sumažino jį iki keturių, J.Tatumas ėmė siautėti.

„Jis buvo neįtikėtinas“, – sakė Giannis Antetokounmpo šioje akistatoje pelnė 44 taškus, atkovojo 20 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

J.Tatumo pastangomis sekmadienį Bostone paaiškės Rytų konferencijos finalininkas, kuris susikaus su „Miami Heat“ komanda.

„Bucks“ iki šeštadienio per ketverius metus trukusią stratego Mike'o Budenholzerio karjerą laimėjo visus aštuonis lemiamus serijų mačus. Pastarąjį kartą septintose serijos rungtynėse Bostonas buvo kritęs 2018-siais.

„Celtics“ ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 84:70, bet tada G.Antetokoumpo ėmėsi iniciatyvos, susirinko 8 taškus iš eilės, „Bucks“ laimėjo atkarpą 11:1 ir pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras – 81:85.

Tačiau J.Tatumas neleido susikurti intrigai ir svečiai pabėgo 100:87.

Bostonas per likusį laiką išlaikė dviženklį pranašumą.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 44 (12/27 dvit., 2/3 trit., 14/15 baud., 20 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 6 kld., 46 naud.), Jrue Holiday 17, Patas Connaughtonas 14.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 46 (10/17 dvit., 7/15 trit., 5/7 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld., 37 naud.), Jaylenas Brownas 22, Marcusas Smartas 21, Derrickas White'as 9.