L. Dončičiaus vedama „Mavericks“ lemiamomse rungtynėse sutriuškino „Suns“ ir pateko į NBA Vakarų konferencijos finalą

NBA lygos Vakarų konferencijos lemiamose pusfinalio rungtynėse „Dallas Mavericks“ krepšininkai išvykoje 123:90 (27:17, 30:10, 35:23, 31:40) sutriuškino „Phoenix Suns“ ekipą ir pateko į Vakarų konferencijos finalą.

L. Dončičius.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2022-05-16 07:13

Dalaso ekipa į priekį pradėjo bėgti nuo rungtynių pradžios, o į priekį Teksaso valstijos klubą vedė Luka Dončičius.

Per pirmuosius 2 kėlinius „Mavericks“ į savo krepšį praleido tik 27 taškus – tiek pat, kiek per juos surinko ir slovėnas. Į ilgąją pertrauką svečiai žengė pirmaudami 57:27.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas nesikeitė ir prieš ketvirtąjį kėlinį „Mavericks“ jau buvo užsitikrinę pergalę, kadangi komandas skyrė net 42 taškai – 92:50.

L.Dončičius per 30 minučių surinko 35 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jam puikiai talkino 30 taškų pelnęs Spenceris Dinwiddie ir 24 taškus surinkęs Jalenas Brunsonas.

Tuo tarpu Finikso komandoje rezultatyviausias buvo Cameronas Johnsonas pelnęs vos 12 taškų.

Serijos rezultatas prieš rungtynes buvo lygus – 3:3, o visas rungtynes iki tol buvo laimėjusios namų ekipos.

„Suns“: Cameronas Johnsonas 12 , Devinas Bookeris 11 , Chrisas Paulas ir Ishmailas Wainrightas po 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 35, Spenceris Dinwiddie 30, Jalenas Brunsonas 24.