NBA turės naujus čempionus – „Bucks“ neatsilaikė prieš „Celtics“

NBA Rytų konferencijos pusfinalio lemiamose rungtynėse „Boston Celtics“ krepšininkai namuose 109:81 (20:26, 28:17, 31:21, 30:17) įveikė titulą ginusius „Milwaukee Bucks“ krepšininkus.

„Bucks“ neatsilaikė prieš „Celtics“<br> AFP/Scanpix nuotr.

May 16, 2022, 7:53 AM, atnaujinta May 16, 2022, 8:01 AM

Pirmuosius 2 kėlinius vyko atkakli kova. Svečiai kiek geriau pradėjo rungtynes, tačiau savo žaidimą vis gerinę „Celtics“ sugebėjo pirmą rungtynių pusę užbaigti turėdami 5 taškų persvarą – 48:43.

Pirmoje rungtynių pusėje „Bucks“ lyderiu užtikrintai buvo Giannis Antetokounmpo. Graikas po pirmųjų 24 minučių savo sąskaitoje turėjo 17 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Visgi, po ilgosios pertraukos Bostono ekipa graikui leido pelnyti tik 8 taškus, o patys pagerinę puolimą vis toliau bėgo nuo buvusių čempionų ir laidydami tritaškį po tritaškio užsitikrino pergalę.

Nugalėtojus į priekį kiek netikėtai vedė Grantas Williamsas. Amerikietis pagerino savo atkrintamųjų varžybų rezultatyvumo rekordą pelnydamas 27 taškus ir taip pat pridėjo 6 atkvotus kamuolius.

Serijoje iki 4 pergalių „Celtics“ triumfavo 4:3, o finale susitiks su „Miami Heat“ krepšininkais.

Milvokio klubui visos serijos metu negalėjo padėti vienas iš komandos lyderių Khrisas Middletonas, kuris patyrė traumą atkrintamųjų pradžioje.

„Celtics“: Grantas Williamsas 27, Jaysonas Tatumas 23, Jaylenas Brownas 19, Paytonas Pritchardas 14, Marcusas Smartas 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 25, Jrue Holiday 21, Brookas Lopezas 15, Bobby Portisas 10.