Kiauros „Mavericks“ valtys: „Warriors“ Vakarų konferencijos finalą pradėjo triuškinančia pergale

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį startavo NBA Vakarų konferencijos finalo serija. Namuose rungtyniavusi „Golden State Warriors“ surėmė ietis su „Dallas Mavericks“ krepšininkais.

L.Dončičius.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 19, 2022, 7:14 AM, atnaujinta May 19, 2022, 7:15 AM

Šį kartą aikštės šeimininkai rimtesnio pasipriešinimo nesutiko – „Warriors“ šventė triuškinančią pergalę 112:87 (28:18, 26:27, 34:24, 24:18) bei serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Svečių ekipoje Luka Dončičius nepriminė savo geriausios versijos.

23-ejų slovėnas per 35 minutes įmetė 20 taškų (3/8 dvit., 3/10 trit., 5/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu „Golden State Warriors“ komandą į pergalę vedė 21 tašką įmetęs Stephenas Curry. 34-erių gynėjas taip pat atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Į priekį krepšininkas kartu su savo komandos draugais šoko dar pirmajame kėlinyje – gynyboje priešininkus uždariusi „Warriors“ po pirmųjų 12 žaidimo minučių džiaugėsi dviženkliu pranašumu 28:18.

Saugų atstumą iki ilgosios pertraukos išlaikę aikštės šeimininkai tolti nuo varžovų pradėjo po ilgosios pertraukos. Trečio kėlinio viduryje komandas skyrė jau 20 taškų skirtumas – 79:59.

Stebuklo „Mavericks“ nesulaukė ir ketvirtajame ketvirtyje, kuriame „Golden State Warriors“ triuškinančiai pribaigė svečius iš Dalaso.

Antrosios serijos rungtynės San Franciske bus žaidžiamos naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 21, Andrew Wigginsas ir Jordan Poole'as po 19, Klay Thompsonas 15, Kevonas Looney 10.

„Dallas Mavericks“: Luka Dončičius 20, Spenceris Dinwiddie 17, Jalenas Brunsonas 14, Reggie Bullockas 12.