Pastiprinimo sulaukusi „Celtics“ atsitiesė – išlygino serijos su „Heat“ rezultatą

„Boston Celtics“ pavyko atstatyti lygybę. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose NBA Rytų konferencijos finalo rungtynėse Bostono krepšininkai išvykoje 127:102 (35:24, 35:21, 26:26, 31:31) sutriuškino „Miami Heat“ ekipą.

A.Horfordas grįžo į „Celtics“ komandos rikiuotę.<br>AP/Scanpix nuotr.

2022-05-20 07:24

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus – 1:1.

Šioje akistatoje „Celtics“ sulaukė pirmajame mače padėti negalėjusių žaidėjų – į komandos rikiuotę sugrįžo Alas Horfordas ir Marcusas Smartas.

Sustiprėjęs klubas griebė jautį už ragų nuo pat rungtynių pradžių ir dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą.

Savo dominavimą svečiai pratęsė ir antrojo ketvirčio metu, o komandas jau ėmė skirti triuškinantis taškų skirtumas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sužaidė Jaysonas Tatumas, kuris įmetė 27 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 29 taškus pelnęs Jimmy Butleris. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Dabar serija dvejoms rungtynėms persikels į Bostoną. Trečioji komandų akistata vyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

„Miami Heat“: Jimmy Butleris 29, Gabe'as Vincentas ir Victoras Oladipo po 14, Tyleris Herro 11.

„Boston Celtics“: Jaysonas Tatumas 27, Jaylenas Brownas ir Marcusas Smartas po 24, Grantas Williamsas 19.

Gyvai: Leading the change in sustainable business