L. Dončičiaus šou neužteko: „Mavericks“ antrą kartą krito po „Warriors“ kojomis

„Golden State Warriors“ tęsia savo sėkmingą žygį NBA Vakarų konferencijos finale. Naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusiose antrose serijos rungtynėse San Francisko klubas savo žiūrovų akivaizdoje 126:117 (25:32, 33:40, 25:13, 43:32) pranoko „Dallas Mavericks“ krepšininkus.

L.Dončičius įmetė 42 taškus.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

May 21, 2022, 7:46 AM, atnaujinta May 21, 2022, 7:47 AM

Serijoje iki keturių pergalių šiuo metu „Warriors“ pirmauja 2:0.

Svečių nuo nesėkmės neišgelbėjo ir galingas Lukos Dončičiaus pasirodymas.

23-ejų slovėnas į priešininkų krepšį įmetė 42 taškus, o prie jų pridėjo 5 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Pirmajame serijos mače sutrypta „Mavericks“ šį kartą nuo pat rungtynių pradžios ėmė demonstruoti kitokį veidą. Į priekį šovęs Dalaso klubas šovė į priekį ir antrajame kėlinyje turėjo 19 taškų pranašumą (67:48).

Iš miego aikštės šeimininkai ėmė budintis tik po ilgosios pertraukos. Skirtumą vis labiau mažinusi „Warriors“ pirmą kartą rungtynių metu į priekį išsiveržė tik ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Persvėręs rezultatą San Francisko klubas išliko priekyje iki pat finalinės rungtynių sirenos.

„Warriors“ į priekį vedė 32 taškus įmetęs, 8 kamuolius atkovojęs ir 5 rezultatyvius perdavimus atlikęs Stephenas Curry.

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos naktį iš sekmadienio į pirmadienį Dalase.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 32, Jordanas Poole'as 23, Kevonas Looney 21, Andrew Wigginsas 16.

„Dallas Mavericks“: Luka Dončičius 42, Jalenas Brunsonas 31, Reggie Bullockas 21, Dorianas Finney-Smithas 10.