„Mavericks“ – ant bedugnės krašto: Luka Dončičius liko vienišas karys prieš „Warriors“ puolimo mašiną

NBA atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos finalo trečiosiose rungtynėse naktį iš sekmadienio į pirmadienį „Dallas Mavericks“ namuose neatsilaikė prieš „Golden State Warriors“ ekipą 100:109 (22:25, 25:23, 21:30, 32:31).

A.Wigginso dėjimas per L.Dončičių.<br> AP/Scanpix nuotr.

May 23, 2022, 6:37 AM, atnaujinta May 23, 2022, 7:24 AM

Serijoje iki 4 pergalių „Mavericks“ pralaimi jau 0:3 ir nelabai gali tikėtis net stebuklo, nes per visą NBA istoriją dar niekas nelaimėjo serijos atsilikdamas tokiu santykiu.

Dalaso klubas pralaimėjo pirmąsias dvejas rungtynes svečiuose, o ketvirtasis mačas vėl vyks „Mavericks“ aikštėje naktį iš antradienio į trečiadienį.

Po dviejų kėlinių „Mavericks“ atsiliko tik tašku 47:48, o po trečiojo skirtumas išaugo iki dviženklio 68:78.

Dalaso ekipos šįkart vėl neišgelbėjo lyderis slovėnas Lukas Dončičius, kuris pelnė 40 taškų (7/14 dvitaškių, 4/9 tritaškių).

Tik trys krepšininkai šeimininkų gretose pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Warriors“ vedlys Stephenas Curry surinko 31 tašką (5/10 dvitaškių, 5/10 tritaškių) ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, o jam puikiai talkinęs Andrew Wigginsas pridėjo 27 taškus ir 11 atkovotų kamuolių.

A.Wigginsas ketvirtajame kėlinyje efektingai įdėjo per L.Dončičių ir tai buvo ryškiausias rungtynių momentas, simbolizavęs svečių triumfą.

„Mavericks“: Luka Dončičius 40 (7/14 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 14/17 baudų, 11 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 26 (4/10 tritaškių, 8/8 baudų), Jalenas Brunsonas 20, Dorianas Finney-Smithas 9.

„Warriors“: Stephenas Curry 31 (5/10 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 6/6 baudų, 5 atk. kam., 11 rez. perd.), Andrew Wigginsas 27 (10/15 dvitaškių, 11 atk. kam.), Klay Thompsonas 19 (7 atk. kam.), Draymondas Greenas ir Jordanas Poole'as po 10, Kevonas Looney 9 (12 atk. kam.).