Atsisakė kapituliuoti: L. Dončičius ir „Dallas Mavericks“ smogė „Golden State Warriors“

Prie sienos prispausta „Dallas Mavericks“ ekipa liko gyvi. Serijoje iki keturių pergalių 0:3 atsilikęs Dalaso klubas šventė pirmąją pergalę Vakarų konferencijos finale.

S.Curry ir L.Dončičius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

May 25, 2022, 7:15 AM, atnaujinta May 25, 2022, 8:03 AM

Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusiose rungtynėse „Mavericks“ savų žiūrovų akivaizdoje 119:109 (28:24, 34:23, 37:23, 20:39) pranoko „Golden State Warriors“ krepšininkus.

Nugalėtojus į priekį vedė eilinį kartą spindėjęs Luka Dončičius.

23-ejų 201 cm ūgio slovėnas per 37 minutes įmetė 30 taškų (7/15 dvit., 3/11 trit., 7/10 baud), atkovojo net 14 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Dallas Mavericks“ į priekį šovė antrajame kėlinyje, kuriame įgijo atitrūko nuo priešininkų ir įgijo dviženklį pranašumą – 62:47.

Dar sėkmingesnę atkarpą aikštės šeimininkai sužaidė po ilgosios pertraukos – Dalaso klubas ėmė mindyti svečius iš San Francisko – 99:70.

„Warriors“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 20 taškų įmetęs, 5 kamuolius atkovojęs bei 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Stephenas Curry.

Penktosios serijos rungtynės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį bus žaidžiamos San Franciske.

„Dallas Mavericks“: Luka Dončičius 30, Dorianas Finney-Smithas 23, Reggie Bullockas 18, Jalenas Brunsonas 15.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 20, Jonathanas Kuminga 17, Jordanas Poole'as 14, Andrew Wigginsas 13.