Lietuviškoji „Baskonia“ atsidūrė per žingsnį nuo Ispanijos krepšinio lygos pusfinalio

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ ekipa pergalingai pradėjo Ispanijos krepšinio pirmenybių atkrintamąsias varžybas.

R.Giedraitis.<br>G. Bitvinsko nuotr.

2022-05-25 08:13

Antradienį vykusiose pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse baskų klubas varžovų tvirtovėje 80:79 (21:21, 22:14, 24:27, 13:17) palaužė „Valencia“ krepšininkus.

Pergalingoje akistatoje kur kas daugiau trenerio pasitikėjimo tarp lietuvių sulaukė R.Giedraitis.

29-erių 200 cm ūgio krepšininkas per 28 minutes įmetė 10 taškų (2/5 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

Tuo metu T.Sedekerskis aikštėje praleido vos minutę, o per ją spėjo įmesti 2 taškus (2/3 baud.) ir surinkti 2 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose po 15 taškų įmetė Matthew Costello,Simone Fontecchio ir Wade'as Baldwinas.

Ispanijos krepšinio pirmenybių pusfinalio serija žaidžiama iki dviejų pergalių. Antrosios serijos rungtynės šeštadienį Vitorijoje.