Dramatišką pergalę po metimo su sirena iškovojusi „Barcelona“ žengė į pusfinalį

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ Ispanijos krepšinio čempionato ketvirtfinalyje išvykoje 88:86 (15:18, 26:28, 22:20, 25:20) įveikė Las Palmaso „Gran Canaria“.

C. Higginsas.<br> fcbarcelona.com nuotr.

2022-05-30 00:21, atnaujinta 2022-05-30 06:42

Šaro auklėtiniai laimėjo seriją rezultatu 2–0 ir žengė į pusfinalį. Jame katalonų lauks Badalonos „Joventut“ ir Tenerifės „Lenovo“ poros nugalėtoja.

„Barcos“ ekipoje rungtyniaujantis Rokas Jokubaitis ant parketo praleido 11 minučių, per kurias pelnė 7 taškus, atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 8 naudingumo balus.

Likus rungtyniauti 2 minutes Johnas Shurna išvedė šeimininkus į priekį – 81:80, tačiau jau sekančioje atakoje Nikola Mirotičius grąžino 1 taško pranašumą Šaro vadovaujamai ekipai.

Likus žaisti 20 sekundžių prie baudų linijos buvo pasiųstas „Barcelona“ gynėjas Nicolasas Laprovittola ir sėkmingai metimus atlikęs argentinietis svečiams suteikė 3 taškų persvarą – 84:81.

Visgi, Dylanas Ennisas per 2 sekundes sugebėjo išprovokuoti pražangą ir pataikęs abu metimus skirtumą sumažino iki minimalaus. Tenerifės klubas nieko nelaukdamas prie baudų linijos pasiuntė N.Mirotičių, tačiau ispanas išlaikė šaltus nervus ir pataikė baudos metimus.

Likus žaisti 4 sekundes šeimininkų didvyrių planavo tapti D.Ennisas. Kanadietis pataikė tolimą metimą ir išlygino rezultatą – 86:86. Tačiau į pratęsimą rungtynės nesikėlė. Cory Higginsas su sirena pataikė pergalingą metimą.

„Gran Canaria“: Dylanas Ennisas 26, Khalifa Diopas 15.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 21, Nicolasas Laprovittola 17, Cory Higginsas 12, Brandonas Daviesas 10.