Sasario klubą tempiantis E. Bendžius įvarė baimės Eurolygos komandai

Italijos krepšinio čempionato pusfinalio antrosiose rungtynėse pirmadienį Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Sasario „Dinamo“ klubas namuose 82:91 (18:22, 31:19, 20:27, 13:23) pralaimėjo Milano „Olimpia“ krepšininkams.

E. Bendžius.<br>dinamobasket.com nuotr.

May 31, 2022, 7:35 AM, atnaujinta May 31, 2022, 7:38 AM

Serijoje iki trijų pergalių „Dinamo“ atsilieka 0:2.

Po dviejų kėlinių Sasario komanda pirmavo 49:41, tačiau po pertraukos favoritai įjungė aukštesnę pavarą, o lemtingas buvo paskutinis ketvirtis.

E.Bendžius buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Jis per 34 min. surinko 23 taškus (4/7 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis surinko net 29 naudingumo balus.

Miro Bilanas pelnė 17 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

„Olimpia“ ekipai Sergio Rodriguezas pelnė 18 taškų, Devonas Hallas – 17, Shavonas Shieldsas – 16.