Ispanijos lygos pusfinalyje „Real“ apramino dviejų lietuvių „Baskonia“

Ispanijos krepšinio čempionato pusfinalio etapą sėkmingai pradėjo Eurolygos finalininkas Madrido „Real“. Sostinės ekipa ketvirtadienį savo arenoje 94:84 (22:19, 22:23, 30:21, 20:21) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ su Roku Giedraičiu ir Tadu Sederkersiu bei serijoje iki trijų laimėjimų jau pirmauja 1:0.

Rokas Giedraitis.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Jun 3, 2022, 7:27 AM

Viską lėmė trečiasis kėlinys, kai „Real“ spurtavo 15:0 ir pabėgo 59:42. Šioje dvikovoje tris tritaškius sumetęs Sergio Llullas vėl gavo traumą, sužaidęs nepilnas šešias minutes.

Rokas Giedraitis svečiams per 24 minutes pelnė 10 taškų (3/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 2 ir perėmė kamuolį bei surinko 9 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per pusketvirtos minutės pelnė 5 taškus (1/1 tritaškio, 2/2 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei mačą baigė su 10 naudingumo balų.

Vitorijos klubui 15 taškų surinko Alecas Petersas, 12 – Mattas Costello (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

Nugalėtojams Fabienas Causeur pelnė 16 taškų (6 atk. kam., 4/9 tritaškių), Rudy Fernandezas pridėjo 14 (4/6 tritaškių), Walteris Tavaresas – 12 (13 atk. kam.), Vincentas Poirier – 11.

Antrasis serijos mačas taip pat vyks Madride. Kitame pusfinalyje susitinka „Barcelona“ ir Badalonos „Joventut“.