Smūgis Šarui – varžovų spurtą pramiegojusi „Barcelona“ krito antrosiose ACB pusfinalio rungtynėse

Ispanijos krepšinio čempionato pusfinalio antrosiose rungtynėse sekmadienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ sekmadienį namuose netikėtai pralaimėjo Badalonos „Joventu“ ekipai 81:87 (26:27, 14:15, 13:23, 28:22).

Šarūnas Jasikevičius.<br> Barca Basket nuotr.

2022-06-05 15:58, atnaujinta 2022-06-05 16:17

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1:1.

Pirmąsias rungtynes Barselonos ekipa buvo laimėjusi 89:72.

„Barcelona“ po dviejų kėlinių atsiliko 40:42, o iškart po pertraukos praleido svečių spurtą 2:14 ir rezultatas tapo 44:56.

Po trijų kėlinių „Barcelona“ atsiliko 53:65, o ketvirtajame didžiausias skirtumas siekė net 15 taškų (55:70).

Šeimininkų ekipai Rokas Jokubaitis per 10 min. pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį ir padarė 3 klaidas.

Badalonos ekipos lyderis buvo Ante Tomičius, kuris per 21 min. pelnė 24 taškus (10/13 dvitaškių, 4/7 baudų) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Barcelona“: Nickas Calathes 13 (5/8 dvitaškių, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Dante Exumas 12 (6 atk. kam.), Nikola Mirotičius (6 atk. kam.) ir Alexas Abrinesas po 11, Nigelas Hayesas-Davisas 10.

„Joventut“: Ante Tomičius 24 (10/13 dvitašių, 5 atk. kam.), Ferranas Bassasas 13, Andresas Sarita 12.